Moto M ma być dostępna wyłącznie w Chinach | Tabletowo.pl

Moto M ma być dostępna wyłącznie w Chinach

Dołącz do dyskusji 0

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Lenovo zamierza rozszerzyć rodzinę Moto o nową serię, oznaczoną jako Moto M. Wydawało się, że Chińczycy powalczą tym modelem o klientów na całym świecie. Jak się jednak okazuje, tak nie będzie, ponieważ smartfon ma trafić wyłącznie do Chin.

Serwis źródłowy dowiedział się, że Moto M nie dostanie czystego Androida 6.0 Marshmallow. System ma zostać przykryty nakładką Lenovo, One UI. A ta, jak wiemy, zarezerwowana jest (w przypadku smartfonów z serii Moto) wyłącznie dla Chin – mają ją również Moto Z i Moto Z Force.

Oznaczać to ma, że Moto M będą mogli kupić jedynie mieszkańcy Państwa Środka. Urządzenie ma zadebiutować oficjalnie już wkrótce i jeszcze w tym roku trafi do sprzedaży. Jak widać, również dla Lenovo Chiny to najważniejszy rynek (nie tylko dlatego, że rodzimy, ale głównie z tego powodu, że jest on największy na świecie) i to tam toczy się najbardziej zaciekła walka o klienta. Specjalnie dla nich poszczególni producenci tworzą ekskluzywne i niedostępne nigdzie indziej serie smartfonów. Podobnie postąpił Samsung z linią Galaxy C.

Trochę szkoda, że Moto M nie będzie dostępna globalnie. Zwłaszcza, że jest to ciekawy pod względem specyfikacji model oraz całkowicie świeży, jeśli chodzi o wygląd (metalowa obudowa, czytnik linii papilarnych na pleckach). Więcej info na temat tego smartfona znajdziecie tutaj.

Źródło: TechDroider

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona