fot. Droid Shout

Jak miło. Moto G7 Power wycieka w niemal całej okazałości. Są ceny, zdjęcia i specyfikacja

Dopiero co zdążyły wyciec rzekome ceny Motoroli Moto G7, a już pojawiają się kolejne przecieki związane z nadchodzącymi Motkami. Tym razem wycieka Moto G7 Power, czyli ta wersja, która powinna zaoferować topowy akumulator i rozsądną specyfikację. Jak wygląda? Jakie podzespoły skrywa? No i wreszcie, ile będzie kosztować? Zobaczcie sami.

Motorola Moto G7 Plus wyciekła w Brazylii. Jeden z tamtejszych sklepów umieścił w sieci zdjęcia, do których dotarli redaktorzy serwisu meu-smartphone.com i to właśnie nim można zawdzięczać tego newsa. Co ważne, mówimy tu o zdjęciach wyraźnych, które dość dobrze potwierdzają to, co wcześniej wielokrotnie widzieliśmy na rednerach, które zdążyły już wyciec. Zresztą, spójrzcie sami:

Reklama

Ostatnie ze zdjęć mówi też niemal wszystko o specyfikacji technicznej. Dla zasady napiszę więc, że urządzenie zaoferuje 6,2-calowy ekran, który będzie pracować w rozdzielczości HD+. Pojawi się też Snapdragon 632, 3 GB RAM i 32 GB pamięci wbudowanej. W zasadzie w ciemno można założyć, że nie zabraknie też slotu na kartę microSD. Uwagę przykuwa natomiast imponująca bateria o pojemności 5000 mAh. Jeśli Motka dobrze zoptymalizowała urządzenie – a o to można być raczej spokojnym – to bateria może tu zrobić ogromną różnicę. Całość zamyka nam 12-Mpix kamera główna oraz 8-Mpix kamerka do zdjęć selfie.

O Motoroli Moto G7 wiedzieliśmy niemal wszystko, poza cenami. Te właśnie wyciekły

No i wreszcie, cena. Jeśli informacje potwierdzą się, to w Brazylii za urządzenie trzeba będzie zapłacić 1399 reali brazylijskich. Szybkie sprawdzenie kursu walut podpowiada, że jest to kwota zbliżona do 900 złotych. Warto zauważyć, że zdjęcia – przynajmniej w teorii – pochodzą z oferty sklepowej, co oznacza, że zawierają one obowiązujące w Brazylii podatki. Pozostaje mieć nadzieję, że „cena europejska” nie zostanie zbyt mocno wywindowana i w Polsce będzie można nabyć to urządzenie w zbliżonej kwocie. Jeśli te domniemania znalazłyby potwierdzenie w rzeczywistości, nie byłbym zdziwiony, gdyby Motorola Moto G7 Power okazała się być małym hitem sprzedażowym.

Z garścią ciekawych informacji o pozostałych smartfonach z rodziny Moto G7 możecie zapoznać się tutaj – szczerze polecam :)

źródło: meu-smartphone.com

zdjęcie główne za: Droid Shout