Moto G4, niestety, jednak z 5,5-calowym wyświetlaczem | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Moto G4, niestety, jednak z 5,5-calowym wyświetlaczem

Dołącz do dyskusji 0

Wcześniejsze plotki były jednoznaczne, ale miałam wielką nadzieję, że ostatecznie okaże się, że Moto G4 będzie 5-calowym smartfonem, a Moto G4 Plus – 5,5-calowym. Niestety, w obu przypadkach mamy 5,5″, co oznacza, że Lenovo nie będzie miało kolejnego w miarę kompaktowego przedstawiciela serii Moto G. Szkoda!

Względem trzeciej generacji przede wszystkim urósł wyświetlacz i wzrosła jego rozdzielczość – z 5″ HD do 5,5″ Full HD. Jest też lepszy procesor – Qualcomm Snapdragon 617 z 2GB RAM i Androidem 6.0 Marshmallow, a pamięci wewnętrznej mamy 16GB.

Za czas pracy będzie odpowiadał akumulator o pojemności 3000 mAh – z szybkim ładowaniem, a pamięć będzie można rozszerzyć dzięki microSD. Aparat to matryca 13 Mpix z nagrywaniem wideo w Full HD (1080p), a z przodu kamerka 5 Mpix.

W przeciwieństwie do Moto G4 Plus, wersja bez plusa w nazwie nie będzie oferowała czytnika linii papilarnych.

moto-g4-i-moto-g4-plus-ceny

Warto pamiętać, że Moto G4, jak również Moto G4 Plus, nie spełniają normy wodoodporności IPX7, jak to miało miejsce w przypadku poprzednika.

Ceny Moto G4 nie zostały podane. Z kolei zainteresowanych modelem G4 Plus odsyłam do tego wpisu.

źródło: gsmarenaphonearena, @shimonips

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona