Moto G (2015) na zdjęciach prasowych | Tabletowo.pl

Moto G (2015) na zdjęciach prasowych

Dołącz do dyskusji 0

Motorola już od kilku tygodni daje nam wyraźnie do zrozumienia, że już niebawem zaprezentuje kolejną generację swoich najpopularniejszych smartfonów: Moto G i Moto X. I choć wciąż oficjalna data premiery obu modeli nie jest znana, tak do sieci przeciekają kolejne informacje na ich temat. Dziś na przykład mamy świeże zdjęcia prasowe przedstawiające Moto G 2015.

Tak do końca nie wiadomo czy jest to Moto G czy Moto X. W poprzednich tygodniach do sieci trafiły zdjęcia przedstawiające podobny sprzęt i mówiono, że jest to Moto X. Dziś mamy do czynienia z fotką prasową o wysokiej jakości – i nagle Moto G. Możliwe, że oba telefony będą do siebie zbliżone pod względem wyglądu, ale nie sądzę, by aż tak. To jednak powinno stać się jasne już wkrótce.

Jeśli chodzi o parametry, na pokładzie Moto G 2015 mamy znaleźć 5-calowy ekran 1280 x 720 pikseli, procesor Snapdragon 410, 1GB RAM, 8GB pamięci, aparat 13 Mpix, kamerkę 5 Mpix i LTE. Moto X 2015 natomiast, jak przystało na typowy high-end, ma oferować 5,2-calowy wyświetlacz Quad HD, Snapdragona 810 i 4GB RAM.

Premiery Moto G i Moto X trzeciej już generacji możemy się spodziewać podczas targów IFA 2015 w Berlinie (na początku września).

źródło: Technobuffalo

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona