Moto 360 (2015) pojawiła się na pierwszych zdjęciach

Pierwsza generacja Moto 360 podzieliła nas na trzy obozy: uwielbiających jej wygląd, nadal nie rozumiejących sensu używania smartwatchy i krytyków okrągłego ekranu z czarnym paskiem pod nim. Pewne jest, że niedługo Amerykanie zaprezentują drugą generację swojego zegarka. Wszystko wskazuje na premierę podczas targów IFA, a jak już to bywa, w sieci pojawiły się przedpremierowo zdjęcia nowego modelu.

Najciekawsze w tych zdjęciach jest to, że zostały wykonane (podobno) przez przypadkowych przechodniów na ulicach Chicago. Na zdjęciach znalazły się dwie wersje kolorystyczne metalowej koperty: złota i czarna, uzupełnione o skórzany pasek o szerokości 22 milimetrów, więc będziemy mogli go wymienić na wiele innych. W sprzedaży mają się pojawić dwie edycje zegarka Motoroli, różniące się od siebie wielkością wyświetlacza.

Według ostatnich wieści ramki w Moto 360 (2015) uległy zmniejszeniu. Również czarny pasek pod wyświetlaczem skurczył się, co można zauważyć na pierwszym z lewej zdjęciu poniżej. W dodatku przycisk zasilania został umieszczony trochę wyżej niż w poprzedniku, a mikrofon znalazł się po lewej stronie koperty.

Niestety nadal nie znamy żadnych szczegółów technicznych. Mam nadzieję, że w nowej generacji Motorola nie powtórzy błędów i zastosuje już ekran OLED oraz procesor produkcji Qualcomma – nie powinno również zabraknąć baterii, która pozwoliłaby na dwa dni użytkowania. Na szczęście o ładny wygląd nie musimy się martwić.

Moto 360 (2015) nie będzie miała łatwego zadania. Niedługo na rynku pojawi się lub już jest dostępna w sprzedaży liczna konkurencja, również wyposażona w okrągły ekran i wyglądająca naprawdę dobrze, m.in. Samsung Galaxy S2, Huawei Watch czy LG Watch Urbane. Wkrótce się przekonamy, który producent najlepiej poradził sobie ze stworzeniem inteligentnego zegarka.

źródło: +GerritGodecke (Google+), Reddit (1), (2) przez Phandroid