Moshi Versacover: ciekawe etui dla tabletów firmy Apple - Tabletowo.pl

Moshi Versacover: ciekawe etui dla tabletów firmy Apple

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Moshi Versacover: ciekawe etui dla tabletów firmy Apple Akcesoria Apple Nowości

Etui ochronne to prawdopodobnie najprostsze i zarazem najpopularniejsze akcesorium do tabletu. Potencjalny nabywca ma w dzisiejszych czasach możliwość wyboru spośród tak wielkiej palety wzorów i kolorów, że naprawdę ciężko jest go czymś zaskoczyć. Na szczęście co jakiś czas pojawiają się firmy prezentujące naprawdę ciekawe podejście do tego na pozór prostego tematu.

Jedną z nich jest firma Moshi, producent nietypowych etui z serii Versacover. Mimo iż na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się one niczym szczególnym, to wystarczy spędzić z nimi odrobinę czasu, by docenić zastosowane w nich proste, acz ciekawe rozwiązania. Okazuje się bowiem, że charakterystyczne linie idące w poprzek i po przekątnych przedniej strony etui nie są tylko ozdobą, ale też elementem pozwalającym na zmianę naszej osłony w trzy różne rodzaje podstawki. Dzięki temu nie jesteśmy skazani na korzystanie z tabletu ułożonego w pozycji horyzontalnej, jak to ma miejsce w przypadku większości osłon z funkcją podstawki. Zgodnie z panującymi obecnie standardami etui to wyposażono również w funkcję automatycznego usypiania i wybudzania naszego urządzenia.

Etui z serii Versacover dostępne są zarówno w wersji dla tabletu iPad (trzy kolory, kompatybilne z modelami trzeciej i czwartej generacji) jak i iPad mini (cztery kolory). Ceny wynoszą odpowiednio 60 dolarów i 50 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona