Mortal Kombat X teraz również w Google Play

Mimo iż tabletowe wcielenie Mortal Kombat X nie należy do najbardziej udanych reprezentantów swojego gatunku, to jednak większość fanów serii i tak prędzej czy później pobierze je na swoje tablety/telefony. Nie tylko ze względu na przywiązanie do marki, ale też z racji na fakt, iż postępy w mobilnej wersji pozwalają nam odblokować dodatkową zawartość w „dużym” Mortal Kombat.

Niestety, jako iż wersja na urządzenia z systemem Android zaliczyła dość spory poślizg, przez pewien czas dostęp do gry mieli tylko użytkownicy systemu iOS, co jak nietrudno zgadnąć nie przypadło do gustu zwolennikom Zielonego Robota. Na szczęście mobilne wcielenie Mortal Kombat X zadebiutowało dziś wreszcie również w sklepie Google Play.

Krótkie przypomnienie dla osób, które nie miały wcześniej styczności ze wspomnianym tytułem: tabletowa wersja nowego „mortala” opiera się na dokładnie tych samych założeniach, co poprzednie mobilne produkcje studia Netherrealm (Injustice: Gods Among Us i WWE Immortals). Sama mechanika walki została tu więc uproszczona do granic możliwości, a znacznie większy nacisk położono zaś na kolekcjonowanie i rozwijanie postaci. Wszystko to okraszono całkiem niezłą oprawą graficzną i podszyto solidną dawką mikropłatności.

Gra Mortal Kombat X jest dostępna do pobrania za darmo (mikropłatnośći) w sklepach App Store i Google Play.

[Aktualizacja] Wygląda na to, że odrobinę pośpieszyliśmy się z publikacją newsa. Gra jest już wprawdzie dostępna w Google Play, jednak nie można jej jeszcze pobrać w naszym kraju. Wszystko wskazuje jednak na to, że sytuacja ta ulegnie zmianie w ciągu najbliższych godzin.

[button link=”https://itunes.apple.com/pl/app/id949701151″ class=”zkazdej” id=”appstore” newtab=”on”][/button] [button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wb.goog.mkx” class=”zkazdej” id=”googleplay” newtab=”on”][/button]