Fani Mortal Kombat szykujcie portfele! MK 11 Edycja Kolekcjonerska do kupienia za… 1299 zł!

Jeśli od lat z zamiłowaniem śledzisz serię Mortal Kombat, ograłeś każdą część z osobna i pragniesz to w jakiś sposób zaakcentować, to masz ku temu dobrą, lecz kosztowną okazję. Już 23 kwietnia na rynku zadebiutuje kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii krwawych bijatyk. W związku z tym twórcy przygotowali dla fanów edycję kolekcjonerską z ciekawymi dodatkami, ale jej cena jest dość wysoka. Aby sprawić sobie tego typu prezent, będziecie musieli zapłacić prawie 1300 złotych!

Mortal Kombat jest serią już niemal legendarną, która doczekała się setek tysięcy fanów na całym świecie. Po premierze „jedynki” i związanych z nią kontrowersjach spowodowanych ogromną dawką przemocy, kariera serii potoczyła się błyskawicznie.

Reklama

Dzisiaj mało kto nie kojarzy marki Mortal Kombat, która zaczynała raczkować jeszcze na początku lat 90-tych ubiegłego wieku. W związku z premierą jedenastej części tej kultowej serii, fani mają możliwość zakupu edycji kolekcjonerskiej, która zawiera szereg smakowitych dodatków.

Edycja kolekcjonerska Mortal Kombat 11 składa się z:

  • Gry na wybraną platformę
  • Kombat Pack
  • Statuetki z maską Skorpiona w skali 1:1
  • Ekskluzywnego steelcase’a
  • Magnesu
  • Zaświadczenia o autentyczności
Wygląda całkiem nieźle, tylko trochę drogo…

Warto tutaj zaznaczyć, że w pudełku z grą (w wersji na PC) nie ma płyty instalacyjnej, co dla niektórych kolekcjonerów może być ciosem w samo serce. Zawartość będziemy musieli pobrać przez internet, do czego większość z nas zdążyła się już przyzwyczaić. Tę samą kolekcjonerkę możemy zakupić wersji na PS4 oraz Xbox One.

Moją uwagę przykuła zwłaszcza statuetka z maską Skorpiona, która prezentuje się wprost rewelacyjnie! Co prawda cena za taki zestaw jest dość wygórowana i chyba nie do końca adekwatna, jeśli chodzi o zawartość, ale z drugiej strony, czego się nie robi z miłości do ukochanej gry?

Twórcy wprowadzili do gry szereg nowości. Wśród nich są m.in. system personalizowania postaci, oferujący praktycznie nieskończone możliwości modyfikacji postaci (w tym nawet unikane przerywniki zwycięstwa), nowy tryb fabularny jako kontynuacja poprzednich historii czy nieznani dotąd bohaterowie, jak Geras, który potrafi władać potęgą czasu. Jest więc na co czekać i cóż… Do zobaczenia na arenie!

Premiera Mortal Kombat 11 już 23 kwietnia. Gra wyjdzie w wersji na PC i na konsole PS4, Xbox One oraz Switch.

Źródło: muve.pl