Monster Hunter: World do przetestowania za darmo do 20 maja na PS4

Najnowsza część serii Monster Hunter jest ogromnym sukcesem firmy Capcom. Gra została przyjęta bardzo dobrze zarówno przez graczy, jak i recenzentów. Ostatnio Capcom pochwalił się również danymi na temat sprzedaży Monster Hunter: World i jak się okazało, jest to najlepiej sprzedająca się odsłona tej serii!

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w Monster Hunter: World i posiadacie PlayStation 4 to przez najbliższy weekend macie możliwość przetestowania tego hitu od Capcomu całkowicie za darmo. Jest to połączone z dużą obniżką gry o aż 62% (teraz kosztuje ona tylko 79 zł), a także pewnego rodzaju promocją zbliżającej się premiery dodatku Iceborn. Bezpłatna wersja gry jest udostępniona w postaci triala, z którego można korzystać aż do 20 maja 2019 roku. Niestety, by grę pobrać potrzebujemy aktywną wersję PlayStation Plus, więc nawet gdy chcemy sprawdzić grę w trybie jednoosobowym, to niestety musimy posiadać płatny abonament od Sony.

Reklama

Co ważne, osoby korzystające z bezpłatnej wersji próbnej mogą grać wraz z osobami posiadającymi pełną wersję Monster Hunter: World. Stan, który osiągniemy w wersji trial, po zakupie pełnej wersji gry zostanie przeniesiony do płatnej edycji Monster Huntera, dzięki czemu nie utracimy swojego postępu. Bezpłatna wersja jest nieco uboższa od wersji pełnej, ale i tak do ogrania jest bardzo duża część gry.

Wersje próbną gry Monster Hunter World na PlayStation 4 znajdziecie pod TYM linkiem.

Na koniec wspomnę również o samym dodatku Iceborn. Nowe rozszerzenie zadebiutuje na rynku już 6 września 2019 roku na PlayStation 4 i Xbox One. Wersja na komputery zaliczy mały poślizg i pojawi się dopiero w grudniu. W Iceborn znajdziemy zarówno nową historię, jak i oczywiście nowe potwory do ubicia. Poniżej znajdziecie zwiastun rozgrywki.

A czy Wy macie zamiar sprawdzić Monster Hunter: World w darmowej wersji próbnej?