Modern Combat 5 - kolejna odsłona popularnego FPS - Tabletowo.pl

Modern Combat 5 – kolejna odsłona popularnego FPS

Dołącz do dyskusji 0

Seria Modern Combat, podobnie jak wiele pozostałych tytułów studia Gameloft, rozpoczęła swój żywot jako produkcja „silnie inspirowana” dużym konsolowym hitem. W ciągu kilku lat istnienia udało jej się jednak udowodnić, że jest czymś więcej niż tanią podróbką Modern Warfare.

Osoby, którym przypadła do gustu całkiem udana „czwórka” ucieszy z pewnością fakt, iż najnowsza część to właściwie kolejna porcja tego samego dania, doprawiona wprawdzie kilkoma nowymi przyprawami ale nadal zachowująca ten sam charakterystyczny smak. Nadal mamy tu więc do czynienia z dość sztampową strzelanką wyposażoną zarówno w fabularną kampanię dla jednego gracza jak i całkiem rozbudowany tryb multiplayer. Niestety, sytuacja ta oznacza również, że jeśli do tej pory uważaliście, że gry typu FPS nie mają racji bytu na urządzeniach z ekranami dotykowymi, to Modern Combat 5 raczej nie zmieni waszego zdania na ten temat.

Tabletowo.pl Modern Combat 5 - kolejna odsłona popularnego FPS Android Gry iOS Nowości Windows

Gra Modern Combat 5 dostępna jest do nabycia w internetowych sklepach App Store (5,99 euro), Google Play (22,29 zł) i Windows Phone Store (22,99 zł). Większość graczy ucieszy z pewnością fakt, iż jak przystało na tytuł typu Premium nie znajdziemy tu żadnych mikropłatności. Przed zakupem gry należy jednak pamiętać o tym, że do działania wymaga ona stałego połączenia z internetem.

  

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona