Modern Combat 4: Zero Hour na Androida i iOS taniej o 6 dolarów ($0,99) - Tabletowo.pl

Modern Combat 4: Zero Hour na Androida i iOS taniej o 6 dolarów ($0,99)

Tabletowo.pl Modern Combat 4: Zero Hour na Androida i iOS taniej o 6 dolarów ($0,99) Aplikacje Nowości

Dobre produkcje – nieistotne czy mobilne, konsolowe czy pecetowe, zawsze sporo kosztują. W zamian jednak otrzymujemy rozgrywkę na najwyższym poziomie, świetną grafikę i taką samą oprawę dźwiękową. Nie inaczej jest w przypadku Modern Combat 4: Zero Hour, tytułu, który zadebiutował w AppStore i Google Play w grudniu ubiegłego roku. Aktualnie można go kupić za jedyne 0,99 dolara.

Tytuł Gameloftu zbiera w sieci dobre opinie, choć nie idealne. Najbardziej obrywa mu się za brak optymalizacji pod sprzęt z Tegrą 3 i sterowanie (choć ta uwaga bardziej tyczy się smartfonów z racji niewielkich ekranów). Jeśli jeszcze nie mieliście okazji grania w Modern Combat 4: Zero Hour, nadarza się ku temu świetna okazja.

Gra dostępna jest w sklepach z aplikacjami na Androida i iOS o sześć dolarów taniej niż standardowo. Aktualnie, w promocji, można ją zakupić za 0,99 dolara. Dla fanów gier typ FPS (first-person shooter) pozycja obowiązkowa. Tym bardziej, że jest weekend i można sobie pozwolić na chwilę rozluźnienia.

Modern Combat 4: Zero Hour:
Android,
iOS.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona