Modern Combat 4: Zero Hour na Androida i iOS jesienią (update: oficjalny trailer) - Tabletowo.pl
Ważne

Modern Combat 4: Zero Hour na Androida i iOS jesienią (update: oficjalny trailer)

Tabletowo.pl Modern Combat 4: Zero Hour na Androida i iOS jesienią (update: oficjalny trailer) Aplikacje Nowości

Jeśli jesteście fanami gier typu FPS (first-person shooter), mam dla Was bardzo dobrą wiadomość. Do sieci trafił filmik zapowiadający nadejście kolejnej części znanego tytułu Modern Combat. Tym razem będzie nosił nazwę Modern Combat 4: Zero Hour, a jego premiera na dwie platformy: Androida i iOS, zapowiedziana została na jesień bieżącego roku.

Informacja o nadchodzącej premierze najnowszej gry Gameloftu pochodzi z tajnej konferencji prasowej, która odbyła się na Tokyo Game Show. Jak się można było spodziewać, jeśli coś jest poufne, to prędzej czy później ujrzy światło dzienne (tzw. „przeciek kontrolowany”) – tak też się stało i w tym przypadku, dzięki czemu mogliśmy poznać plany znanego studia tworzącego gry mobilne.

Trailer, który możecie zobaczyć poniżej, wprowadza nas w fabułę gry. Przedstawiony jest skrót wiadomości, z których dowiadujemy się o tym, że prezydent Stanów Zjednoczonych, Burke, został uprowadzony na Hawajach. Wniosek jest prosty: naszym zadaniem będzie uwolnienie głowy państwa. Na wideo pokazany jest również bardzo krótki gameplay przedstawiający to, czego możemy się spodziewać po Modern Combat 4: Zero Hour.

Konkretna data debiutu Modern Combat 4: Zero Hour nie została ujawniona. Jak doskonale wiecie, „jesień” może oznaczać wiele – albo jutro, albo nawet za kilka miesięcy. Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. Cena gry również stoi pod znakiem zapytania, aczkolwiek możemy się spodziewać, że będzie wynosiła 5,49 euro.

źródło

Update:

W sieci pojawił się oficjalny trailer gry, zamieszczony przez Gameloft:

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona