Modecom FreeTab 1004 IPS X4+ 3G+ Dual wkrótce w sprzedaży - Tabletowo.pl

Modecom FreeTab 1004 IPS X4+ 3G+ Dual wkrótce w sprzedaży

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Modecom FreeTab 1004 IPS X4+ 3G+ Dual wkrótce w sprzedaży Nowości

Wiele firm obecnych na polskim rynku przyzwyczaiło nas do tego, że nazwy wprowadzanych przez nie na rynek urządzeń są długie, ale zasadne – wiemy po nich przynajmniej jakie parametry techniczne oferuje dany produkt. Tak też jest w przypadku najnowszego tabletu Modecom, który zadebiutował na oficjalnej stronie produktowej firmy. Poznajcie Modecom FreeTab 1004 IPS X4+ 3G+ Dual.

Jeśli mniej lub bardziej interesujecie się tabletami, z pewnością już z nazwy możecie wywnioskować, że mamy do czynienia z bardzo interesującym urządzeniem. Analizując:
– 1004 IPS: 10,1-calowy wyświetlacz IPS,
– X4+: czterordzeniowy procesor,
– 3G+: wewnętrzny modem 3G,
– Dual: dwa sloty kart SIM (technologia dual SIM).

Szybki rzut oka na wspomnianą witrynę Modecom i wszystko się potwierdza. Modecom FreeTab 1004 IPS X4+ 3G+ Dual to propozycja działająca dzięki czetrordzeniowej jednostce MediaTek MT8389 1,2GHz, a jej systemem operacyjnym jest Android 4.2 Jelly Bean. Na jego pokładzie faktycznie znajdziemy ekran IPS o przekątnej 10,1″, którego rozdzielczość to 1280 x 800 pikseli oraz dwa sloty kart SIM (możemy się spodziewać obsługi Aero2).

Urządzenie będzie oferowało GPS, 1GB RAM, aparat 5 Mpix, kamerkę 0,3 Mpix, slot kart microSD, wyjście miniHDMI oraz akumulator o pojemności 8500 mAh.

Póki co żadne dane odnośnie dostępności tabletu Modecom FreeTab 1004 IPS X4+ 3G+ Dual nie zostały ujawnione.

Dzięki Greg za info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona