Mlais M7 Plus dostanie 3 GB pamięci RAM i dużą baterię | Tabletowo.pl

Mlais M7 Plus dostanie 3 GB pamięci RAM i dużą baterię

Dołącz do dyskusji 0

Chociaż marka Mlais nie jest zbyt popularna w Polsce, nie zmienia to faktu, że w swoim portfolio ma całkiem ciekawe i przystępne cenowo urządzenia. Do modeli M52M7 i MX, o których już pisaliśmy na łamach Tabletowo, dołączy wkrótce kolejny – M7 Plus.

Mlais M7 Plus ma być ulepszoną wersją M7. Zostanie wyposażony w ośmiordzeniowy, 64-bitowy procesor MediaTek MT6753 (versus MediaTek 6752), 3 GB pamięci RAM, aparat 13 MP (sensor Sony IMX214), większą baterię, czytnik linii papilarnych i diodę powiadomień LED. Za pracę urządzenia odpowiadać ma system Android 5.1 Lollipop.

Mlais M7 Plus 1

Na obecną chwilę brak więcej informacji o dalszej specyfikacji Mlais M7 Plus i jego cenie. Ale spodziewać się możemy, że podobnie, jak w przypadku pozostałych modeli chińskiej marki (które można kupić m.in. w serwisie GearBest), będzie ona bardzo przystępna.

Źródło: Android Headlines

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona