Mistral Traveler II: 7", GPS, DVB-T za 539 złotych - Tabletowo.pl

Mistral Traveler II: 7″, GPS, DVB-T za 539 złotych

Tabletowo.pl Mistral Traveler II: 7", GPS, DVB-T za 539 złotych Nowości

Na polskim rynku wciąż nie ma zbyt wielkiego wyboru wśród tabletów oferujących DVB-T i GPS. Chcąc zmienić ten stan rzeczy, firma Mistral postanowiła wprowadzić do sprzedaży tablet Mistral Traveler II, który został wyceniony na 539 złotych. Co otrzymujemy za taką kwotę?

Mamy tu kolejny przykład sytuacji, w której albo skupiamy się na dwurdzeniowym procesorze i lepszym ekranie, albo decydujemy się wybrać urządzenie oferujące dodatki w postaci wymienionych wyżej GPS (z licencją na nawigację Mapamap na Polskę), DVB-T (z wysuwaną antenką teleskopową) oraz transmiterem FM.

Mistral Traveler II oferuje 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, jednordzeniowy procesor Telechips 8923 o taktowaniu 1,2GHz, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, wyjście miniHDMI, kamerkę, aparat 2 Mpix oraz akumulator o pojemności 3000 mAh. Całość działa na Androidzie 4.0 Ice Cream Sandwich.

Tablet Traveler II dostępny jest od dziś w sprzedaży i kosztuje, jak już wspomniałam, 539 złotych. W zestawie z tabletem otrzymujemy, poza standardowymi akcesoriami, także uchwyt do samochodu na szybę oraz ładowarkę samochodową.

Tabletowo.pl Mistral Traveler II: 7", GPS, DVB-T za 539 złotych Nowości

ź: Mistral

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona