MirrorCase: nietypowa osłona dla iPada | Tabletowo.pl

MirrorCase: nietypowa osłona dla iPada

Dołącz do dyskusji 0

Rynek akcesoriów dedykowanych tabletom firmy Apple jest już tak nasycony, że wymyślenie czegoś, co nie znajduje się jeszcze w sprzedaży, jest naprawdę bardzo dużym osiągnięciem. Jeszcze większym wyzwaniem jest zaprojektowanie akcesorium, które będzie nie tylko unikatowe, ale też naprawdę przydatne. Na szczęście serwis Kickstarter skupia wokół siebie ludzi, którzy nie boją się tego typu wyzwań, czego efektem są naprawdę pomysłowe projekty. Jednym z nich jest właśnie MirrorCase.

Na pierwszy rzut oka jest to całkiem solidna, twarda osłona dla iPada. Tym, co wyróżnia ją na tle innych podobnych akcesoriów jest lusterko, które odbija to, co znajduje się przed nią prosto w obiektyw kamery. Ma ono regulowany kąt nachylenia, dzięki czemu możemy skierować je w interesujące nas miejsce bez konieczności zmiany nachylenia tabletu. Ułatwia to nagrywanie wszelkiej maści wykładów, prezentacji czy konferencji. Osłonę wyposażono dodatkowo w regulowany statyw (6 różnych kątów nachylenia), wieko, które wybudza i usypia tablet oraz schowek na długopisy/rysiki. Co ciekawe, MirrorCase został skonstruowany w taki sposób, że odbija dźwięk z głośnika i kieruje go w stronę użytkownika.

Możliwości oferowane przez MirrorCase ma poszerzyć dedykowana aplikacja, i to głównie na jej rozwój przeznaczone zostaną pieniądze z serwisu Kickstarter. Jak na razie pozwala ona na jednoczesne nagrywanie i robienie notatek, synchronizację z Dropboxem oraz zmianę ustawień nagrywania. W przyszłości twórcy chcą jednak dodać do niej kolejne funkcje wykorzystujące możliwości, które daje MirrorCase.

W chwili, gdy pisze te słowa, na koncie projektu znajduje się już 3877 dolarów z 5000 potrzebnych. Producenci obiecują, że jeśli uda im się przekroczyć próg 15000 dolarów wprowadzą również do sprzedaży Mirror Case w kolorze białym. Osoby zainteresowane tą osłoną w mogą nabyć ją taniej w trakcie trwania zbiórki funduszy. Po jej zakończeniu cena wyniesie 79,95 dolarów (plus koszty przesyłki).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona