Minority obniża cenę gry Spirits of Spring | Tabletowo.pl

Minority obniża cenę gry Spirits of Spring

Dołącz do dyskusji 0

Recenzując grę Spirits of Spring nie mogłem pozbyć się wrażenia, że mimo iż jest to bez wątpienia interesujący tytuł, to jednak wysoka cena i brak polskiej wersji językowej nie pozwolą mu odnieść sukcesu na naszym rodzimym rynku. Okazuje się jednak, że przynajmniej ta pierwsza kwestia przestała już być problemem.

Studio Minority postanowiło bowiem dość drastycznie obniżyć cenę swojej najnowszej produkcji. Od dziś Spirits of Spring dostępna jest do nabycia za jedyne 1,79 euro. Twórcy gry zdradzili za pomocą serwisu twitter, że nie jest to chwilowa promocja lecz permanentna obniżka.

Krótkie przypomnienie dla osób, które nie pamiętają z czym mamy tu do czynienia: Spirits of Spring to interaktywna bajka, starająca się opowiadać o dość trudnych tematach (różne formy znęcania się i zastraszania, zarówno psychicznego jak i fizycznego) w sposób skłaniający do refleksji i, co najważniejsze, zrozumiały dla każdej grupy wiekowej.

Gra Spirits of Spring dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie z aplikacjami App Store.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona