Milion pobrań aplikacji Bamboo Paper w 11 dni | Tabletowo.pl

Milion pobrań aplikacji Bamboo Paper w 11 dni

Dołącz do dyskusji 0

Rysik Bamboo Stylus i dedykowana mu aplikacja Bamboo Paper to kombinacja pozwalająca na przyjemne rysowanie, pisanie, tworzenie zeszytów, notatników, szkiców i map myślowych na tablecie Apple iPad. Zarówno stylus, jak i program doczekały się recenzji na łamach Tabletowo i zostały ciepło przyjęte przez Czytelników.

Bamboo Paper, najczęściej ściągana aplikacja w największych krajach świata, osiągnął milion pobrań w zaledwie 11 dni od daty swojej premiery w sklepie Apple AppStore.
To ogromny sukces, który zaskoczył Petera Kurstjensa, dyrektora ds. aplikacji i platform w słynącej z bardzo dobrych tabletów graficznych firmie Wacom.

Jesteśmy zszokowani. Wiedzieliśmy, że Bamboo Paper jest użyteczną aplikacją i doskonałym uzupełnieniem pióra Bamboo Stylus, ale szczerze mówiąc, nie spodziewaliśmy się aż tak ogromnego sukcesu. Udało nam się osiągnąć wynik miliona pobrań w ciągu zaledwie 11 dni.

W przeprowadzonym wywiadzie Peter Kurstjens opowiedział o pozytywnych opiniach, jakie uzyskała aplikacja Bamboo Paper na całym świecie i funkcjach, które użytkownicy chcieliby zobaczyć w nadchodzących aktualizacjach (jest to między innymi tryb wyświetlania poziomego).
Co ciekawe, dyrektor ds. aplikacji i platform zdradził również, że program pozostanie darmowy, a od 14 lipca pojawi się możliwość zakupu możliwości tworzenia więcej niż jednego notatnika bezpośrednio z poziomu aplikacji. Cena rozszerzenia będzie wynosić 1.99$ i pozwoli na posiadanie nawet 20 zeszytów.

Po pierwsze, w związku z ogromnym sukcesem Bamboo Paper, postanowiliśmy, że aplikacja będzie dalej bezpłatna. Chcemy, by jeszcze więcej użytkowników miało możliwość korzystania z Bamboo Paper. Po drugie, rozszerzymy funkcjonalności aplikacji o możliwość tworzenia wielu notatników. Od 14 lipca użytkownicy będą mogli zakupić pakiet Notebook Pack w cenie 1,99 USD, co umożliwi im stworzenie biblioteki składającej się z nawet 20 notatników.

Aplikacja Bamboo Paper będzie dalej rozwijana. W ciągu kolejnych miesięcy otrzyma aktualizacje, które dodadzą nowe funkcje. Autorzy rozważają również stworzenie wersji programu kompatybilnej z tabletami pracującymi pod kontrolą innych popularnych systemów operacyjnych.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne aktualizacje i nowości, jakie się w nich pojawią. Jeżeli jeszcze nie pobraliście swojej kopii darmowej aplikacji Bamboo Paper na iPada oraz iPada 2, możecie zrobić to tutaj.

źródło własne; informacja prasowa rozesłana przez firmę Wacom Europe

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona