Miliard urządzeń z Gorilla Glass - Tabletowo.pl
Ważne

Miliard urządzeń z Gorilla Glass

Tabletowo.pl Miliard urządzeń z Gorilla Glass Ciekawostki Nowości

Wyświetlacz każdego tabletu internetowego to jego najważniejszy komponent i zarazem najbardziej podatny na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne. Właśnie z myślą o nim firma Corning stworzyła odporne Gorilla Glass, które – jak się właśnie okazało – znalazło zastosowanie już w ponad miliardzie różnych urządzeń.

Corning, wspominając o miliardzie, podzielił się dziś bardzo interesującymi statystykami. Dowiedzieliśmy się z nich, że wyświetlacze pokryte Gorilla Glass znajdują się w produktach 33 znanych koncernów, w ponad 900 różnych urządzeniach.

Gorilla Glass znajduje zastosowanie w różnych segmentach rynku. Technologia ta jest obecna w tabletach, ale i smartfonach, laptopach i innych produktach. Liczba urządzeń, w tym również interesujących nas tabletów, w których możemy znaleźć Gorilla Glass rośnie w szybkim tempie – kto wie, może niebawem stanie się to standardem.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona