Microsoft zapowiada OneDrive - Tabletowo.pl

Microsoft zapowiada OneDrive

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Microsoft zapowiada OneDrive Aktualizacje Microsoft Nowości

Firma Microsoft ogłosiła dziś, że popularna usługa SkyDrive, pozwalająca na przechowywanie plików w chmurze i synchronizowanie ich między urządzeniami, już niedługo zmieni nazwę na OneDrive. Jest to wynik sądowego sporu o prawa do nazwy z brytyjską firmą British Sky Broadcasting, w którym to sąd wydał wyrok na niekorzyść giganta z Redmond.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie czy zmiany ograniczą się do nazwy, czy też Microsoft zechce wykorzystać szum medialny do wprowadzenia kilku nowych ulepszeń. Oficjalna strona internetowa usługi delikatnie wskazuje na tą drugą opcję, zostawiając jednocześnie duże pole do popisu dla naszej wyobraźni. W sieci pojawiła się już nawet ciekawa teoria, mówiąca o tym, że po Xbox One i OneDrive przyjdzie czas na… Windows One, czyli nową wersję systemu współpracującą z wszystkimi urządzeniami firmy Microsoft. Ciężko określić ile w tym prawdy, ale trzeba przyznać, że taki krok ze strony Microsoftu wydaje się całkiem prawdopodobny.

Przejście z usługi SkyDrive na jej następce odbędzie się samoczynnie w niedalekiej przyszłości. Dla osób niecierpliwych został przygotowany specjalny newsletter, dzięki któremu będą one na bieżąco informowane o nowościach dotyczących OneDrive.

http://youtu.be/e4NsPPUDjyU

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona