Microsoft zapowiada Office na iPada - Tabletowo.pl

Microsoft zapowiada Office na iPada

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Microsoft zapowiada Office na iPada Aplikacje Nowości Plotki / Przecieki

Plotki dotyczące pełnego pakietu Office dla tabletów firmy Apple sięgają już chyba czasów premiery pierwszego iPada. Niestety, jak na razie w App Store pojawiła się jedynie aplikacja Office Mobile, która nie współpracuje z tabletami. Wszystko wskazuje jednak na to, iż już niedługo sytuacja ta ulegnie zmianie.

Nowe światło na całą sprawę rzuciły bowiem słowa wypowiedziane przez Steve’a Ballmera, który nadal sprawuje w firmie Microsoft funkcję CEO, mimo iż w sierpniu ogłosił, że przechodzi na emeryturę. Podczas swojego publicznego wystąpienia na tegorocznym sympozjum organizowanym przez firmę Gartner zapowiedział on, że Office dla iPada trafi do sprzedaży jak tylko skończą się prace nad nowym interfejsem, który sprawi, że aplikacje wchodzące w skład pakietu będą lepiej przystosowane do pracy z ekranami dotykowymi. Nie wiadomo jednak jeszcze kiedy to nastąpi (pierwsza zapowiedź nowego interfejsu pojawiła się w czerwcu), ani co ważniejsze, jaki model dystrybucji przyjmie iPadowe wcielenie Office. Należy bowiem pamiętać, iż wspomniany wcześniej Office Mobile wymagał opłacania subskrypcji (9.99 dolarów za miesiąc lub 99.99 dolarów za rok).

Nie wiadomo też, jak na zaistniałą sytuację zareaguje dział marketingu firmy Microsoft, który oparł kilka ostatnich reklam właśnie na fakcie iż iPad nie posiada dostępu do pakietu Office.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona