Microsoft wycofuje update systemu w Surface Pro 2 - Tabletowo.pl

Microsoft wycofuje update systemu w Surface Pro 2

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Microsoft wycofuje update systemu w Surface Pro 2 Aktualizacje

10 grudnia dla wszystkich tabletów z serii Surface została udostępniona aktualizacja firmware. Wszystko wydawało się być jak najbardziej OK, jednak na forach internetowych użytkownicy Surface Pro 2 zaczęli się skarżyć na to, że podczas próby zainstalowania aktualizacji wyskakuje komunikat o błędzie.

Nie od razu wiadomo było, czy wina tkwi po stronie użytkowników czy wadliwego update’u, jednak problem okazał się na tyle powszechny, że Microsoft zdecydował całkowicie usunąć aktualizację oprogramowania oraz wystosował krótkie oświadczenie, w którym stwierdza:

„By zapewnić najlepszą jakość dla naszych użytkowników podczas okresu świątecznego, podjęliśmy kroki zmierzające do usunięcia aktualizacji dla modelu Surface Pro 2… Pracujemy na wydaniem alternatywnego pakietu aktualizacji po świętach”.

Pierwotna aktualizacja miała między innymi poprawić obsługę trackpadu Surface Pro 2 za pomocą 2 palców, wzmocnić stabilność systemu, poprawić wydajność sterownika WiFi czy też poprawić wierność kolorów w aplikacjach. Najpewniej usprawnienia te znajdą się w zapowiedzianej poświątecznej paczce aktualizacyjnej.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona