Microsoft uaktualnia Surface RT i rozwiązuje problem z WiFi | Tabletowo.pl

Microsoft uaktualnia Surface RT i rozwiązuje problem z WiFi

Dołącz do dyskusji 0
microsoft surface

Użytkownicy sprzętu Microsoftu (Surface RT i Surface Pro) nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony firmy i brak aktualizacji – podobnie jak posiadacze urządzeń Google (Galaxy Nexus, Nexus 7 czy Nexus 10). Produkty te cieszą się bezpośrednim wsparciem koncernów, dzięki czemu jeśli pojawiają się jakiekolwiek błędy czy niedociągnięcia wychodzące przy użytkowaniu, najczęściej jakiś czas później są łatane przez kolejne aktualizacje. Nie inaczej jest w przypadku tabletu Surface RT, który właśnie otrzymał łatkę oprogramowania.

Jej głównym zadaniem jest rozwiązanie pojawiających się problemów z łącznością bezprzewodową – dotychczas zdarzały się błędy ograniczające połączenia WiFi. Oprócz tego aktualizacja ma wpłynąć na wydajność działania urządzenia, jak również przycisków: regulacji głośności i włącznika.

Jeśli w jakiś sposób udało Wam się wejść w posiadanie Microsoft Surface RT i chcecie dokonać aktualizacji, postępujcie zgodnie ze wskazówkami. Należy wejść w „ustawienia”, następnie kliknąć „zmień ustawienia komputera”, później „Windows Update” i tam sprawdzić czy jest dostępna aktualizacja.

Aktualnie Microsoft Surface RT w Polsce można nabyć w jednym ze sklepów w następujących cenach:
– Surface RT 32GB: 2699 złotych,
– Surface RT 32GB z Touch Cover: 3199 złotych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona