Microsoft świetnie przedstawia wyższość Surface Pro 3 nad Macbookiem | Tabletowo.pl

Microsoft świetnie przedstawia wyższość Surface Pro 3 nad Macbookiem

Dołącz do dyskusji 0

Surface Pro 3 zadebiutował już jakiś czas temu, a Microsoft cały czas stara się na różne sposoby pokazać, dlaczego powinniśmy się nim zainteresować. Ostatnio pisałem Wam o nowej reklamie, z której dowiadujemy się, że jest to najlepszy na świecie tablet do pracy. Jednak jego silnym konkurentem jest MacBook i Microsoft stara się pokazać czemu ich produkt będzie lepszym wyborem.

Możecie się o tym dowiedzieć z poniższego filmu:

Wynika z niego, że główne zalety Surface to hybrydowa budowa, rysik, ekran (12 cali, 2160 x 1440 pikseli) oraz waga (0,78 kg). Dzięki temu można korzystać z niego na różne sposoby. Co ważne, nadal jest urządzeniem mobilnym, ważącym mniej niż dzisiejsze notebooki. Mnie takie podejście przekonuje i gdybym miał wybierać między tymi dwoma produktami to bez wątpienie wybrałbym produkt Microsoftu. Sam aktualnie posiadam Asusa Transformer Book  T100 i przeważnie nie korzystam z trybu tabletu, ale bardzo cenię sobie taką możliwość i czasem okazuje się ona niezwykle pomocna.

Jednak wracając do tej promocji to nie jednorazowa akcja, ponieważ Microsoft na swoim koncie Youtube ma już kilka filmików, na których odpowiada swoim klientom. Możecie zobaczyć wszystkie tutaj:

Microsoft przez ostatnie lata stał się w moim oczach firmą dużo przyjaźniejszą dla użytkownika niż to było kiedyś, a takie akcje jeszcze potęgują to wrażenie. Poza tym ich produkty są zareklamowane w ciekawy i wiarygodny sposób. A Wy co sądzicie o tych reklamach?

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona