Microsoft Surface z Windows 8 Pro trafił do FCC? - Tabletowo.pl

Microsoft Surface z Windows 8 Pro trafił do FCC?

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Microsoft Surface z Windows 8 Pro trafił do FCC? Ciekawostki Microsoft Nowości Plotki / Przecieki

Tym razem mamy dla Was ciekawostkę, przeciek, domniemanie – jakby tego  nie nazwać – prosto z FCC, czyli amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności. Kto z Was czeka z niecierpliwością na nową wersję tabletu Microsoft Surface z „normalnym” Windowsem? Być może właśnie teraz w USA urządzenie przechodzi serię testów – takie właśnie wnioski wyciągnął anglojęzyczny serwis androidtablets.ca.

W witrynie FCC znalazła się informacja, iż do testów zakwalifikowany został model oznaczony jako 1514, pochodzący ze stajni Giganta z Redmont. Skąd powiązanie z Surface Pro? Pierwszy, znany nam Surface z Windows RT oznaczony był numerkiem 1516 (bliskim więc 1514), i został wyróżniony jako pracujący na systemie RT. Tym razem informacje prowadzą do modelu opartego o Windows 8 – tak, pełnoprawną wersję „ósemki”.

Tabletowo.pl Microsoft Surface z Windows 8 Pro trafił do FCC? Ciekawostki Microsoft Nowości Plotki / Przecieki

Oprócz tego dowiedzieć można się, że model 1514 nie posiada żadnej łączności 3G – tylko i wyłącznie WiFi oraz Bluetooth. Nie wiadomo jednak nic o chociażby wyglądzie.

Ręka w górę – kto czeka na nowy tablet Microsoftu?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona