Microsoft Surface Pro w sprzedaży pod koniec stycznia - Tabletowo.pl
Ważne

Microsoft Surface Pro w sprzedaży pod koniec stycznia

Tabletowo.pl Microsoft Surface Pro w sprzedaży pod koniec stycznia Microsoft Nowości Plotki / Przecieki

Była połowa czerwca, kiedy Microsoft oficjalnie potwierdził światu to, o czym spekulowano od dłuższego czasu. Mowa o nadejściu własnych tabletów koncernu z Redmond – Surface RT i Surface Pro. Debiut pierwszego miał miejsce wraz z premierą najnowszej wersji systemu operacyjnego firmy – Windows 8 – pod koniec października 2012 roku, natomiast na premierę drugiego z nich wiedzieliśmy, że będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Zaczął się nowy rok, to i w sieci przyszła pora na kolejną porcję plotek na ten temat.

Z najnowszych wieści dostarczanych przez portal CNET i potwierdzonych przez źródła TheVerge wynika, że Microsoft Surface Pro ma trafić do sprzedaży pod koniec stycznia. Pada również konkretna data, aczkolwiek nie wiadomo czy jest ostateczna i czy faktycznie właśnie tego dnia tablet znajdzie się w sprzedaży: 29 stycznia.

Przedsprzedaż urządzenia powinna ruszyć w okolicy 19 stycznia, czyli na dziesięć dni przed planowaną premierą na półkach sklepowych. Tak przynajmniej było w przypadku jego odpowiednika dla mniej wymagających – Surface RT.

Warto przypomnieć, że cena Microsoft Surface Pro będzie się zaczynała od 899 dolarów, a na jego pokładzie znajdzie się pełna wersja Windows 8, 64GB pamięci, procesor Intel Core i5 i wyświetlacz 10,6″ o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona