Microsoft Surface Pro pierwszej generacji ze wsparciem dla etui Type Cover 2 i Touch Cover 2 | Tabletowo.pl

Microsoft Surface Pro pierwszej generacji ze wsparciem dla etui Type Cover 2 i Touch Cover 2

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli jesteście posiadaczami tabletów Microsoft Surface Pro pierwszej generacji, zajrzyjcie do menu ustawień, by sprawdzić, czy nie czeka na Was aktualizacja oprogramowania. Dwa dni temu w Stanach Zjednoczonych pojawiła się nowa wersja systemu, która – choć nieoznaczona dużym numerem – wnosi kilka nowości i poprawek. Oto oficjalna lista zmian:

  • aktualizacja interfejsu UEFI
  • aktualizacja oprogramowania System Aggregator
  • aktualizacje sterowników gwarantujących płynne i bezproblemowe przejście na Windows 8.1
  • wsparcie dla etui Type Cover 2 oraz Touch Cover 2

Szczególną uwagę przyciągają dwie ostatnie pozycje. Oficjalna aktualizacja do Windows 8.1 dla tabletów Surface Pro pojawi się pod koniec października i dobrze jest wiedzieć, że Microsoft stara się, aby jej instalacja nie przysporzyła użytkownikowi dodatkowych problemów. Tytułem przypomnienia, Windows 8.1 przywróci słynny przycisk Start, który usunięto w Windows 8.0, doda możliwość uruchomienia urządzenia w trybie pulpitowym (z pominięciem interfejsu kafelkowego), wzbogaci ekran zablokowany o kilka przydatnych opcji, poprawi działanie wyszukiwarki systemowej i internetowej, odświeży interfejs sklepu z aplikacjami Windows Store, zacieśni integrację z usługą SkyDrive oraz wsparcie dla drukowania 3D i strumieniowania Miracast.

Właściciele Surface Pro pierwszej generacji ucieszą się z nowo wprowadzonego wsparcia dla etui Type Cover 2 oraz Touch Cover 2. Akcesoria zaprezentowano 22 września wraz z tabletami Surface Pro 2 oraz Surface RT 2. Do ich najbardziej znamiennych cech należą podświetlane klawisze oraz niespotykana lekkość i mobilność. Obie klawiatury można przytwierdzić do krawędzi obudowy tabletu za pomocą magnesów i używać jako etui ochronnych. Type Cover 2 i Touch Cover 2 zostały wycenione odpowiednio na 130 i 120 dolarów.

via Microsoft News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona