Microsoft Surface Pro 128GB wyprzedany | Tabletowo.pl

Microsoft Surface Pro 128GB wyprzedany

Dołącz do dyskusji 0

Po kilku miesiącach od październikowej premiery Windows 8, do sprzedaży w Stanach i Kanadzie trafił tablet Microsoft Surface Pro. Od dłuższego czasu można było nabyć jego tańszego brata, Surface RT, który nie cieszył się jednak zbytnią popularnością ze względu na systemowe ograniczenia. Jak jest w przypadku „pełnosprawnej” wersji urządzenia? Jak wynika z informacji publikowanych przez zagraniczne serwisy, Surface Pro z 128GB pamięci został wyprzedany.

Surface Pro 128GB w kilka godzin zniknął z internetowego sklepu Microsoftu. Nie można go już nabyć także w popularnych amerykańskich sklepach, jak Best Buy czy Staples – w obu przypadkach widnieje adnotacja, że sprzęt został wyprzedany. W sprzedaży są jeszcze dostępne modele z mniejszą ilością pamięci wewnętrznej, wynoszącą 64GB.

Dlaczego klienci rzucili się na droższą wersję tabletu? Najprawdopodobniej jest to spowodowane świadomością, że znaczną część pamięci zajmuje sam system, aplikacje i recovery, przez co do dyspozycji użytkownika jest sporo mniej pamięci: 83GB w przypadku modelu z 128GB i 23GB w przypadku 64GB. Warto jednak zauważyć, że oba warianty posiadają slot kart microSD, dzięki któremu możemy rozszerzyć pamięć urządzenia.

Niestety, nie wiadomo ile sztuk Surface Pro dostępnych było w sprzedaży.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona