Microsoft Surface Mini jak Kinect? - Tabletowo.pl

Microsoft Surface Mini jak Kinect?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Microsoft Surface Mini jak Kinect? Microsoft Nowości Plotki / Przecieki

Plotki o miniaturowej wersji Surface Microsoftu nie są niczym nowym, ale dopiero teraz pojawiają się konkretne szczegóły dotyczące nadchodzącego urządzenia. Warto na nie czekać?

Wygląda na to, że warto. Według źródeł chińskiego serwisu WP Dang Surface Mini ma zostać wyposażony nie tylko w możliwość wykrywania twarzy, ale też detektor ruchu podobny do tego, jaki instalowany jest w Kinectach. Dzięki ich zastosowaniu urządzenie ma pozwalać na wykorzystywanie rozwiązań podobnych do Samsung Air Gesture.

Microsoft Surface Mini ma mieć 8-calowy ekran pracujący w rozdzielczości Full HD 1080p, a także układ Intel Bay Trail. Prawdopodobnie tablet będzie oparty o system Windows 8.1.

Konkretna data premiery Surface Mini nie jest jeszcze znana, ale mówi się, że sprzęt będzie pokazany dopiero wiosną przyszłego roku. Możliwe, że podczas Build Conference, która zaplanowana jest na kwiecień. Fanów Microsoftu powinien cieszyć fakt anulowania tabletu Nokia Lumia 2020. Mniejszy Surface idealnie go zastąpi.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona