„Mały” Surface właśnie stał się jeszcze bardziej mobilny. Microsoft zaprezentował Surface Go w wersji z LTE | Tabletowo.pl

„Mały” Surface właśnie stał się jeszcze bardziej mobilny. Microsoft zaprezentował Surface Go w wersji z LTE

Dołącz do dyskusji 0

Najmłodszy przedstawiciel linii Surface od Microsoftu zyskał coś, czego brakowało w tej hybrydzie od samego początku – port na karty SIM. Teraz posiadanie mniejszej wersji Surface’a Pro zaczyna mieć sens.

Sprzęt, który przedstawiany jest jako dodatkowy, przenośny laptop, przeznaczony dla osób, które są wiecznie w ruchu i potrzebują częstego kontaktu z klientami czy stałego dostępu do ważnych projektów i plików, właśnie stał się znacznie lepszy. Microsoft Surface Go został wydany w wersji LTE, co oznacza, że będzie znacznie bardziej przydatny w podróży niż wcześniej.

Tablet Surface Go zyskał modem od Qualcomma, oznaczony numerem X16. To ten sam moduł łączności, który montowany jest w Surface Pro LTE.

Nowy wariant wyposażeniowy dostępny jest w przedsprzedaży na amerykańskim rynku, w cenie 679 dolarów. Stanowi to wzrost ceny na poziomie 130 dolarów w porównaniu z identycznie wyposażonym modelem Wi-Fi, z 8 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej.

Microsoft wyraźnie celuje tą wersją w klienta biznesowego, gdyż cena Surface Go LTE dla firm jest niższa i wynosi 729 dolarów.

Surface Go LTE powinien trafić również do Polski, będąc dostępnym od 22 listopada. Wtedy poinformujemy Was również o cenie tabletu, o ile nie wypłynie ona wcześniej.

Chcesz zapoznać się z recenzją Microsoft Surface Go? Kliknij w link poniżej.

źródło: Microsoft przez AnandTech

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona