Microsoft Surface Book 2 (fot. Microsoft)

Microsoft Surface Book 2 15″ trafił do regularnej sprzedaży. Kto nie kupił w przedsprzedaży, ten gapa

Microsoft zakończył przedsprzedaż Surface Book 2 15″, a to oznacza, że urządzenie trafiło do sklepów z elektroniką w całej Polsce. Teraz jednak klienci mogą być mniej skorzy do wydania grubo ponad 10 tysięcy złotych na ten sprzęt, ponieważ nie dostaną już przy okazji żadnych gratisów.

Surface Book 2 15″ nie jest urządzeniem dla przeciętnego użytkownika, głównie z uwagi na wysoką cenę – bo oferowaną przez niego specyfikacją nikt z pewnością by nie pogardził, gdyż do niej nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Niektóre sklepy, na przykład Komputronik, w przedsprzedaży oferowały jednak cenne gratisy, które mogły skusić do zakupu tego sprzętu. Żeby nie być gołosłownym przypomnę, że nasz Partner dorzucał – do wyboru – Samsunga Galaxy S8 lub drona DJI Spark Fly More Combo. W każdym przypadku oznaczało to bonus o wartości ~3000 złotych, więc nie w kij dmuchał.

Reklama

Dziś rozpoczęła się regularna sprzedaż Surface Book 2 15″, co oznacza, że klienci nie dostaną już nic aż tak cennego w prezencie. Niewykluczone jednak, że w niedalekiej przyszłości pojawią się promocje, pozwalające kupić ten sprzęt taniej, albo otrzymać przy jego zakupie jakieś dedykowane akcesorium lub coś podobnego. Startowe ceny tej hybrydy są bowiem – dla ogromnej większości – zaporowe.

Przypomnę więc, że Surface Book 2 15″ dostępny jest w trzech konfiguracjach. Wszystkie trzy mają czterordzeniowy procesor Intel Core i7 8. generacji, kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB DDR5 RAM i 16 GB RAM. Różne są jedynie pojemności dysków SSD. Model z 256 GB kosztuje 11999 złotych, natomiast wersja z dyskiem 512 GB 14199 złotych. Za wariant z dyskiem 1 TB trzeba z kolei zapłacić 16299 złotych.

Microsoft Surface Book 2 15″ dostępny jest m.in. w Komputroniku, x-kom, Media Markt, Saturn i RTV Euro AGD, a także w oficjalnym sklepie producenta. Warto przy okazji wspomnieć, że w tym ostatnim trwa promocja, dzięki której przy zakupie tego sprzętu klient może dobrać wybrane akcesoria z 15% rabatem.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/02/05/recenzja-test-surface-book-2/

Źródło: informacja prasowa