Microsoft Surface 2 z LTE od jutra w amerykańskich sklepach - Tabletowo.pl

Microsoft Surface 2 z LTE od jutra w amerykańskich sklepach

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Microsoft Surface 2 z LTE od jutra w amerykańskich sklepach Microsoft Nowości

Od jakiegoś czasu pewne było, że Microsoft Surface 2 wkrótce zadebiutuje na półkach sklepowych z modemem LTE (z obsługą pasm 4, 7 i 17). Nie wiadomo jednak było kiedy konkretnie to nastąpi, bo dotychczasowe informacje najnormalniej w świecie nie zawierały tak konkretnych wieści. Dziś się to jednak zmieniło.

Dowiedzieliśmy się bowiem, z oficjalnego źródła – od samego koncernu z Redmond, że Surface 2 z LTE zadebiutuje w sprzedaży już jutro, tj. 18 marca. Tego dnia będzie go można dostać wyłącznie w Ameryce – w oficjalnych sklepach firmy, tj. Microsoft Store, sieci sklepów Best Buy oraz w sieci komórkowej AT&T. Wkrótce ma zadebiutować także w sieci Vodafone.

Microsoft Surface 2 z LTE będzie można kupić z 64GB pamięci wewnętrznej w cenie 679 dolarów. Niestety, jeśli ktoś z Was był zainteresowany Surface Pro 2 z LTE, mam złe wieści – wiele wskazuje na to, że takowy model w sprzedaży się nie pojawi. A przynajmniej aktualnie nie ma takowego w planach wydawniczych.

A skoro już jesteśmy w temacie tabletów Microsoftu, warto wspomnieć jeszcze słowa Panosa Panay odpowiedzianego za Surface, który stwierdził, że „to będzie ekscytujący rok dla tabletów Surface”. Czyżbyśmy mieli się doczekać 7- lub 8-calowego Surface mini?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona