Microsoft Surface 2 z LTE jest już dostarczany do sklepów | Tabletowo.pl

Microsoft Surface 2 z LTE jest już dostarczany do sklepów

Dołącz do dyskusji 0

Surface2_Lte

Miesiąc temu tablet Microsoftu z modułem LTE pojawił się w zasobach amerykańskiej komisji FCC. Najnowsze informacje traktują o Surface 2 LTE dla sieci AT&T. Tablet sukcesywnie trafia do kolejnych sklepów Microsoftu. Dzięki WPCentral dysponujemy zdjęciem pudełka i ceną urządzenia.

Za wersję z LTE, która ma 64 GB pamięci użytkowej, trzeba zapłacić 679 dolarów. To o 130 dolarów więcej od wersji pozbawionej LTE. Nie wiem czy dopłata prawie 400 zł ma sens. W naszych realiach raczej nie, ponieważ okazało się, że tytułowy Surface będzie wspierał zaledwie trzy pasma LTE -4, 7 i 17. Wspierane będą jedynie pasma, które działają w sieci AT&T.

Na dzień dzisiejszy wyprowadzenie takiego tabletu poza granice Stanów Zjednoczonych mija się z celem. Nie wiadomo czy Microsoft zdecyduje się na wypuszczenie Surface 2 z LTE, który będzie wspierał również inne pasma.

Surface2_LTE_spcs

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona