Microsoft na otarcie łez po Wunderlist, prezentuje To-Do | Tabletowo.pl

Microsoft na otarcie łez po Wunderlist, prezentuje To-Do

Dołącz do dyskusji 0

Po tym, jak Micosoft dawno temu przejął Wunderlist, trzeba było tylko poczekać, aż gigant z Redmond zaprezentuje coś, co będzie przypominać tamtą aplikację. I tak powstało To-Doczyli duchowy następca Wunderlista. Znacznie prostszy, posiadający znacznie mniej opcji konfiguracyjnych i… chyba właśnie z tego powodu aplikacja raczej nie stanie się hitem.

To-Do ma przede wszystkim pomagać w planowaniu dnia oraz wywiązywaniu się z poszczególnych, określonych wcześniej aktywności. W aplikacji można tworzyć listy, przypomnienia oraz skorzystać z „Sugestii” – opcji, która bazując na naszych dotychczasowych zadaniach, podpowie nam, co możemy jeszcze zrobić.

Istnieje pewna możliwość personalizacji aplikacji, w tym zmienianie tła list, ale różne kolory można też używać w stosunku do poszczególnych zadań, nadając im w ten sposób określony priorytet.

Każdego ranka, po odpaleniu aplikacji, wyświetlane jest okno Mój Dzień, w które możemy wpisać kolejne zadania do wykonania. Łatwo w ten sposób zaplanować to, co chcemy osiągnąć w najbliższych godzinach.

To-Do synchronizuje się między urządzeniami, dlatego mając tę apkę zainstalowaną na smartfonie, możemy przeglądać i odznaczać poszczególne listy również na komputerze z Windowsem albo jakimkolwiek innym, logując się przez przeglądarkę.

Ta prostota jest jednak powodem, przez który wielu nie będzie zainteresowanych instalowaniem kolejnej aplikacji do odznaczania zadań. Zwłaszcza, że konkurencja jest silna. I choć To-Do określa się jako banalna w obsłudze, intuicyjna aplikacja, tym razem to rzeczywiście może być za mało.

Aplikację można pobrać na Androida, iOSWindowsa.

źródło: Microsoft

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona