Microsoft poszukuje testerów aplikacji OneNote na Androida - Tabletowo.pl

Microsoft poszukuje testerów aplikacji OneNote na Androida

Dołącz do dyskusji 0

Wirtualnego notatnika OneNote nie trzeba z pewnością przedstawiać nikomu, kto choć przez chwilę używał urządzeń z systemem Windows. Mimo iż to właśnie zwolennicy „okienek” stanowią największą część użytkowników wspomnianej aplikacji, to jednak nie da się ukryć, że całkiem nieźle radzi sobie ona również na platformach iOS i Android.

Wszystko wskazuje na to, że osoby korzystające z OneNote na ostatnim z wymienionych systemów mogą już niedługo spodziewać się sporej aktualizacji. Firma Microsoft ogłosiła bowiem, że poszukuje testerów dla nowej, Androidowej wersji wspomnianej aplikacji. By zostać jednym z nich wystarczy dołączyć do społeczności OneNote for Android Beta Program w serwisie Google +, a następnie kliknąć w znajdujący się na jej stronie odnośnik „Become a Tester”. Po wykonaniu tych czynności pozostanie nam tylko… poczekać jeszcze trochę, bo wersja beta zostanie udostępniona testerom „już niebawem”. Warto wspomnieć też o tym, że przy okazji rozpoczęcia naborów na beta-testerów uruchomione zostały również dwa nowe fora dyskusyjne poświęcone aplikacji OneNote – jedno dla użytkowników, drugie dla deweloperów – ułatwiające dzielenie się swoimi pomysłami dotyczącymi dalszego rozwoju programu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona