Microsoft po raz kolejny obniża cenę tabletu Surface Pro pierwszej generacji | Tabletowo.pl

Microsoft po raz kolejny obniża cenę tabletu Surface Pro pierwszej generacji

Dołącz do dyskusji 0

Z chwilą uruchomienia sprzedaży następcy, każdy producent elektroniki użytkowej rozpoczyna wyprzedaż produktu poprzedniej generacji. Na tym zabiegu zyskują zarówno twórcy, jak i klienci. Ci pierwsi rozwiązują problem zalegającego w magazynach, przestarzałego sprzętu, natomiast drudzy zyskują możliwość zakupu towaru po nieco niższej cenie. Jedną z najciekawszych tego typu akcji są ostatnie obniżki cen tabletów Microsoft Surface Pro i Surface RT. Pierwsze znaczące pojawiły się na krótko przed premierą ich następców i dotyczyły głównie drugiego z urządzeń. Dzisiejsza odnosi się do tabletu Surface Pro, który można nabyć za 699 (wersja 64GB) lub 799 dolarów (wersja 128GB).

Poprzednie ceny były o sto dolarów wyższe, co czyni obniżkę wyjątkowo atrakcyjną. Obowiązująca we wszystkich sklepach na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady promocja zakończy się trzydziestego pierwszego grudnia lub z chwilą sprzedaży ostatniego egzemplarza. Jeżeli macie krewnych lub znajomych w Ameryce Północnej i szukacie dobrego, nowoczesnego komputera, zainteresujcie się tabletem Surface Pro. Microsoft wyposażył go w 11,6-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, procesor Intel Core i5 1,7 GHz, 4GB RAM, dysk SSD 64GB/128GB, czytnik kart microSD, Wi-Fi, Bluetooth, port USB 3.0 oraz system operacyjny Windows 8 Pro.

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona