W Czarny Piątek kupisz m.in. Surface Pro z Intel Core i5, 4 GB RAM, dyskiem 128 GB i klawiaturą taniej o ok. 1699 zł | Tabletowo.pl

W Czarny Piątek kupisz m.in. Surface Pro z Intel Core i5, 4 GB RAM, dyskiem 128 GB i klawiaturą taniej o ok. 1699 zł

Dołącz do dyskusji 0

Microsoft dołącza do producentów, którzy przygotowali specjalną ofertę z okazji Czarnego Piątku. W dużo atrakcyjniejszej cenie możecie kupić m.in. Surface Pro z procesorem Intel Core i5, 4 GB RAM i dyskiem 128 GB w zestawie z klawiaturą Type Cover, a także pakiet Office 365.

Sugerowana cena tej konfiguracji Surface Pro w oficjalnym sklepie Microsoftu wynosi 4999 złotych. Do tego trzeba jednak jeszcze doliczyć kilka kolejnych stówek za dedykowaną klawiaturę Type Cover, aby w sumie mieć coś, co będzie w stanie zastąpić laptopa. Producent przygotował więc zestaw, za który zapłacicie łącznie 3999 złotych, co oznacza oszczędność na poziomie około 1699 złotych. Oferta jest ważna również w sklepach z elektroniką, w >Komputroniku< także.

fot. Microsoft

Oprócz tego, klienci mogą kupić taniej też pakiet Office 365. W >Komputroniku< wersję na pięć komputerów domowych w zestawie z programem antywirusowym McAfee Total Protection dostaniecie już za 199 złotych, podczas gdy normalnie musielibyście za taki bundle zapłacić 548 złotych – oszczędzacie więc 349 złotych. W tym samym sklepie znajdziecie także Office 365 Personal z myszą Microsoft Designer Mouse za 199 złotych.

Co więcej, w >Komputroniku< możecie też dobrać mysz Microsoft WMM 1850 za złotówkę przy zakupie wybranych modeli laptopów. Wisienką na torcie oferty promocyjnej jest nowy pad do konsoli Xbox One za 169 złotych.

Oprócz tego, w sklepach RTV Euro AGD i x-kom dostaniecie rabaty na zakup Office 365 w wersji dla Użytkowników Domowych. A jeżeli kupicie tam dowolny komputer z systemem Windows 10 lub Mac, będziecie mogli dokupić Office 365 w wersji dla Użytkowników Domowych za 199 złotych (zamiast 299 złotych) z opcją instalacji na pięciu różnych urządzeniach.

Źródło: Microsoft

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona