Xiaomi Amazfit Bip

Mi-home.pl będzie w najbliższy poniedziałek sprzedawać smartwatch Amazfit Bip za 259 zł. To najtaniej wśród polskich sklepów

Kwestia dyskusji, czym jest Amazfit Bip. Jedni nazywają go smartwatchem (na przykład oficjalny dystrybutor), inni z kolei uważają, że to urządzenie nie zasługuje na takie miano. Jedno warto wiedzieć: jeśli zamierzacie się w nie zaopatrzyć w naszym kraju, to w poniedziałek jeden ze sklepów będzie miał na niego promocję nie do pobicia.

Xiaomi Amazfit Bip może pochwalić się kilkoma naprawdę przydatnymi funkcjami. Na przykład wyposażono go w moduł GPS, co w smartwatchach, zwłaszcza w tej cenie, nie jest wcale regułą. Oprócz tego wśród przydatnych podzespołów można wymienić pulsometr, kompas, barometr czy trzyosiowy akcelerometr. Może także służyć nam jako monitor snu.

Reklama

Sprzęt naręczny ma kolorowy dotykowy ekran o przekątnej 1,28 cala, chroniony szkłem Corning Gorilla Glass 3 i zamknięty w obudowie spełniającej normę IP68, czyli odpornej na zachlapanie czy kurz. Całość waży 32 gramy. Warto wspomnieć o tym, że czas działania urządzenia jest bardziej niż zadowalający – zegarek potrafi wytrzymać bez ładowania nawet do 45 dni.

Na wyświetlaczu będziemy mogli zobaczyć powiadomienia z wybranych aplikacji, z kolei szczegóły treningów i innego rodzaju aktywności fizycznej, mierzonej przez Bipa, poznamy dzięki wykorzystaniu aplikacji MiFit na sparowanym z zegarkiem smartfonie. Współpracuje on zarówno z telefonami na Androidzie, jak też z iPhone’ami.

I to, co ważne: cena

Oferta specjalna, z jaką wychodzi naprzód sklep Mi-home.pl, jest prosta. 12 listopada, od godziny 10:00 do północy będzie można kupić Amazfit Bip za 259 złotych. Zapasy urządzeń są ograniczone.

To najlepsza oferta wśród polskich sklepów, więc jeśli planujemy zakup tego zegarka w Polsce, możemy łaskawym okiem spojrzeć na powyższą okazję. Sprzęty będą dostępne w kolorach białym, czerwonym i zielonym.

Należałoby przymknąć tylko oko na to, że w momencie swojej premiery, Xiaomi Amazfit Bip kosztował w Mi-home.pl 299 złotych. Co sprawiło, że ostatnio jego cena podskoczyła do 329 zł? Cóż, „70 złotych taniej” brzmi lepiej niż „40 złotych taniej”, nieprawdaż?

https://www.tabletowo.pl/2018/02/28/premiera-w-polsce-xiaomi-amazfit-bip-specyfikacja-cena-gdzie-kupic/

źródło: materiały prasowe