Mi-home.pl będzie w najbliższy poniedziałek sprzedawać smartwatch Amazfit Bip za 259 zł. To najtaniej wśród polskich sklepów 20
Xiaomi Amazfit Bip

Mi-home.pl będzie w najbliższy poniedziałek sprzedawać smartwatch Amazfit Bip za 259 zł. To najtaniej wśród polskich sklepów

Kwestia dyskusji, czym jest Amazfit Bip. Jedni nazywają go smartwatchem (na przykład oficjalny dystrybutor), inni z kolei uważają, że to urządzenie nie zasługuje na takie miano. Jedno warto wiedzieć: jeśli zamierzacie się w nie zaopatrzyć w naszym kraju, to w poniedziałek jeden ze sklepów będzie miał na niego promocję nie do pobicia.

Xiaomi Amazfit Bip może pochwalić się kilkoma naprawdę przydatnymi funkcjami. Na przykład wyposażono go w moduł GPS, co w smartwatchach, zwłaszcza w tej cenie, nie jest wcale regułą. Oprócz tego wśród przydatnych podzespołów można wymienić pulsometr, kompas, barometr czy trzyosiowy akcelerometr. Może także służyć nam jako monitor snu.

Mi-home.pl będzie w najbliższy poniedziałek sprzedawać smartwatch Amazfit Bip za 259 zł. To najtaniej wśród polskich sklepów 21

Sprzęt naręczny ma kolorowy dotykowy ekran o przekątnej 1,28 cala, chroniony szkłem Corning Gorilla Glass 3 i zamknięty w obudowie spełniającej normę IP68, czyli odpornej na zachlapanie czy kurz. Całość waży 32 gramy. Warto wspomnieć o tym, że czas działania urządzenia jest bardziej niż zadowalający – zegarek potrafi wytrzymać bez ładowania nawet do 45 dni.

Na wyświetlaczu będziemy mogli zobaczyć powiadomienia z wybranych aplikacji, z kolei szczegóły treningów i innego rodzaju aktywności fizycznej, mierzonej przez Bipa, poznamy dzięki wykorzystaniu aplikacji MiFit na sparowanym z zegarkiem smartfonie. Współpracuje on zarówno z telefonami na Androidzie, jak też z iPhone’ami.

I to, co ważne: cena

Oferta specjalna, z jaką wychodzi naprzód sklep Mi-home.pl, jest prosta. 12 listopada, od godziny 10:00 do północy będzie można kupić Amazfit Bip za 259 złotych. Zapasy urządzeń są ograniczone.

To najlepsza oferta wśród polskich sklepów, więc jeśli planujemy zakup tego zegarka w Polsce, możemy łaskawym okiem spojrzeć na powyższą okazję. Sprzęty będą dostępne w kolorach białym, czerwonym i zielonym.

Mi-home.pl będzie w najbliższy poniedziałek sprzedawać smartwatch Amazfit Bip za 259 zł. To najtaniej wśród polskich sklepów 22

Należałoby przymknąć tylko oko na to, że w momencie swojej premiery, Xiaomi Amazfit Bip kosztował w Mi-home.pl 299 złotych. Co sprawiło, że ostatnio jego cena podskoczyła do 329 zł? Cóż, „70 złotych taniej” brzmi lepiej niż „40 złotych taniej”, nieprawdaż?

https://www.tabletowo.pl/2018/02/28/premiera-w-polsce-xiaomi-amazfit-bip-specyfikacja-cena-gdzie-kupic/

źródło: materiały prasowe