Metalowa ramka Samsunga Galaxy S6 uchwycona na zdjęciach | Tabletowo.pl

Metalowa ramka Samsunga Galaxy S6 uchwycona na zdjęciach

Dołącz do dyskusji 0

W sieci pojawiły się zdjęcia, które rzekomo przedstawiają metalową ramkę Samaunga Galaxy S6. Czy tak ostatecznie będzie wykończony najnowszy flagowiec południowokoreańskiego producenta?

Jak możecie zobaczyć na zdjęciach, ramki, które podobno zagoszczą w Samsungu Galaxy S6, zostaną wykonane z metalu. Od dołu znajdziemy głośnik, mikrofon, port micro USB oraz złącze słuchawkowe. Od góry umieszczono wycięcia na dodatkowy mikrofon oraz najprawdopodobniej na port podczerwieni. Na bokach swoje miejsce znalazły wycięcia na przyciski głośności oraz zasilania, ale również na kartę SIM i microSD. Ostatnie dwa otwory mogą sugerować, że Samsung Galaxy S6 jednak nie będzie posiadał zdejmowanej klapki baterii.

Na zdjęciach możemy zauważyć, że ułożenie diody LED i pulsometru będzie dokładnie takie samo jak donosiły poprzednie plotki. Patrząc na ramkę, szczególnie od dołu, mam wrażenie, że Samsung Galaxy S6 może być podobny do iPhone 6 Plus.

Samsung Galaxy S6 zostanie zaprezentowany już 1 marca w Barcelonie. O wszystkich wcześniejszych plotkach przeczytacie w osobnym tekście.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona