Meizu znowu oficjalnie w Polsce. Jest nowy dystrybutor, będą nowe smartfony 17

Meizu znowu oficjalnie w Polsce. Jest nowy dystrybutor, będą nowe smartfony

Meizu nie miało specjalnego szczęścia do naszego rynku. Co prawda kilka modeli tego producenta było u nas dostępnych, ale nie podbiły one serc użytkowników i nie wytrzymały zmasowanego ataku ze strony Xiaomi. Smartfony Meizu znów będą oficjalnie dostępne w Polsce, a to za sprawą dystrybutora Nelro Data S.A.

Meizu wznowi niebawem sprzedaż swoich smartfonów na terenie naszego kraju dzięki nowopodpisanemu kontraktowi z Nelro Data S.A. Oznacza to, że urządzenia Meizu pojawią się za jakiś czas w sklepach z elektroniką, a kupujący będą mogli liczyć na gwarancję i serwis realizowane w Polsce.

Według informacji przekazanych przez dystrybutora, pierwszymi smartfonami Meizu, jakie będzie można u nas kupić, będą Meizu M6 oraz Meizu M6 Note. Co prawda nie wiadomo nic o ich cenach, ale specyfikacja tych telefonów wskazuje, że nie powinny skłaniać nas do rychłego pożegnania się z którąś z nerek. O Meizu M6 przeczytacie tutaj, zaś tu macie garść informacji o Meizu M6 Note.

Meizu znowu oficjalnie w Polsce. Jest nowy dystrybutor, będą nowe smartfony 20

Swego czasu dzieliliśmy się z Wami wieloma informacjami o Meizu Pro 7. Ostatnim doniesieniem był artykuł dotyczący premiery tego flagowca. Cechą wyróżniającą ten model jest pomocniczy ekran wmontowany w plecki urządzenia. Jego też będzie można legalnie kupić w naszym kraju, przy czym ciekaw jestem, która wersja trafi do Polski. Meizu Pro 7 występuje bowiem w dwóch odmianach: z ośmiordzeniowym MediaTekiem Helio P25 lub dziesięciordzeniowym Helio X30. Cena nie powinna zwalać z nóg, ale z drugiej strony trzeba przygotować się na wszystko.

Cieszycie się z powrotu Meizu do Polski? Przygarnęlibyście smartfon z polskiej dystrybucji?

źródło: gsmmaniak
zdjęcie tytułowe: Meizu Pro 7