Meizu chyba polubiło dodatkowe wyświetlacze – w Meizu X2 będzie okrągły | Tabletowo.pl

Meizu chyba polubiło dodatkowe wyświetlacze – w Meizu X2 będzie okrągły

Dołącz do dyskusji 0

Meizu Pro 7, nowy flagowy smartfon firmy, został zaprezentowany niespełna tydzień temu, a już słyszymy o kolejnym urządzeniu tego producenta, które może mieć drugorzędny wyświetlacz. Mowa o Meizu X2, następcy zeszłorocznego modelu „X„.

Zgodnie z raportami, które napłynęły z Dalekiego Wschodu, Meizu przymierza się powoli do premiery swojego kolejnego smartfonu. Nie ma to być tak mocne urządzenie jak model Pro 7 czy Pro 7 Plus, ale będzie mieć z nimi coś wspólnego – dodatkowy wyświetlacz na pleckach.

Co ciekawe, wygląda na to, że wyświetlacz pomocniczy będzie nie prostokątny, jak we flagowcach Meizu, a okrągły. Oprócz tego, zdjęcia, którymi dysponujemy sugerują, że ekranik ten będzie miał raczej ograniczoną funkcjonalność i wyświetli głównie widżet zegara, baterii i powiadomień.

Innym szczegółem, który można bez trudu wyczytać ze zdjęć jest fakt, że Meizu X2 będzie miał pojedynczy aparat z diodą LED. Nie ma żadnych informacji dotyczących specyfikacji telefonu, ale jeśli pójdzie on śladem swojej poprzedniej inkarnacji, to będzie to propozycja z mocnej średniej półki.

źródło: Playfuldroid
na zdjęciu tytułowym: Meizu Pro 7 dzięki The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona