Meizu chyba polubiło dodatkowe wyświetlacze - w Meizu X2 będzie okrągły 16

Meizu chyba polubiło dodatkowe wyświetlacze – w Meizu X2 będzie okrągły

Meizu Pro 7, nowy flagowy smartfon firmy, został zaprezentowany niespełna tydzień temu, a już słyszymy o kolejnym urządzeniu tego producenta, które może mieć drugorzędny wyświetlacz. Mowa o Meizu X2, następcy zeszłorocznego modelu „X„.

Zgodnie z raportami, które napłynęły z Dalekiego Wschodu, Meizu przymierza się powoli do premiery swojego kolejnego smartfonu. Nie ma to być tak mocne urządzenie jak model Pro 7 czy Pro 7 Plus, ale będzie mieć z nimi coś wspólnego – dodatkowy wyświetlacz na pleckach.

Meizu chyba polubiło dodatkowe wyświetlacze - w Meizu X2 będzie okrągły 17

Co ciekawe, wygląda na to, że wyświetlacz pomocniczy będzie nie prostokątny, jak we flagowcach Meizu, a okrągły. Oprócz tego, zdjęcia, którymi dysponujemy sugerują, że ekranik ten będzie miał raczej ograniczoną funkcjonalność i wyświetli głównie widżet zegara, baterii i powiadomień.

Meizu chyba polubiło dodatkowe wyświetlacze - w Meizu X2 będzie okrągły 18

Innym szczegółem, który można bez trudu wyczytać ze zdjęć jest fakt, że Meizu X2 będzie miał pojedynczy aparat z diodą LED. Nie ma żadnych informacji dotyczących specyfikacji telefonu, ale jeśli pójdzie on śladem swojej poprzedniej inkarnacji, to będzie to propozycja z mocnej średniej półki.

źródło: Playfuldroid
na zdjęciu tytułowym: Meizu Pro 7 dzięki The Verge

Obserwuj nas