Meizu w tym roku może zaprezentować jeszcze Pro 6S i Pro 6 Plus

Meizu podobno szykuje jeszcze dwie nowości z serii Pro 6: Pro 6S i Pro 6 Plus. Smartfony mają zadebiutować jeszcze w tym roku, na przełomie października i listopada.

Od jednego z naszych Czytelników wiemy, że – jak mówi – jeszcze w tym roku będzie coś ciekawego od Meizu. Jak się jednak okazuje, Chińczycy mogą zaprezentować wkrótce nie jeden, a dwa nowe smartfony: Pro 6S i Pro 6 Plus (czy Wy też zauważyliście analogię do Xiaomi Mi 5S i Mi 5S Plus?).

Na ich temat wiemy na razie bardzo mało. Meizu Pro 6S ma podobno zostać wyposażony w 5,2-calowy wyświetlacz i ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P20. Meizu Pro 6 Plus ma z kolei otrzymać 5,7-calowy ekran (nie wiadomo, czy obustronnie zakrzywiony) oraz ośmiordzeniowego Exynosa 8890.

Ww. smartfony mają jednak wyglądać nieco inaczej niż Meizu Pro 6 (a więc przy okazji i Meizu MX6). Meizu podobno opracowuje nowy design, w którym m.in. paski antenowe mają zniknąć z obudowy.

W tym wpisie możecie poczytać na temat jednego z niezaprezentowanych smartfonów Meizu. Być może okaże się właśnie, że jest to Meizu Pro 6 Plus, o którym mowa powyżej.

*Na grafice wyróżniającej Meizu Pro 6

Źródło: GizmoChina

To uproszczona wersja wpisu, jeśli z jakiegoś powodu masz problemy z jej poprawnym wczytaniem przejdź do pełnej wersji klikając „przejdź do pełnej wersji”.

Przejdź do pełnej wersji

Komentarze

Disqus Comments Loading...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.