fot. Pexels

Meizu otworzyło swój oficjalny sklep na AliExpress

Wiele firm prowadzi swoje oficjalne sklepy na AliExpress. Jedni nie zwracają na to uwagi, kupując daną rzecz po prostu u najtańszego sprzedawcy, inni z kolei je preferują, ponieważ daje to większą pewność, że przedmiot będzie zgodny z opisem i cała transakcja przebiegnie bez żadnych komplikacji. Niektórych więc bez wątpienia ucieszy fakt, że Meizu otworzyło właśnie swój oficjalny sklep na jednej z najpopularniejszych platform do zamawiania rzeczy z Chin.

Reklama

Aktualnie w ofercie sklepu dostępnych jest dziesięć smartfonów:

W każdym przypadku smartfon jest w wersji global i ma wgrany język polski oraz dostęp do usług Google – nie trzeba się więc martwić, że przyjdzie wariant chiński, któremu trzeba poświęcić sporo czasu, aby dało się go swobodnie używać, zgodnie z dotychczasowymi przyzwyczajeniami. Do tego w pudełku znajdzie się odpowiednia ładowarka (w naszym przypadku europejska), podczas gdy u innych sprzedawców różnie z tym bywa.

Oczywiście – jak to najczęściej bywa – także i w oficjalnym sklepie Meizu znajdziemy liczne promocje oraz kupony rabatowe. Teraz dostępne są trzy bony zniżkowe: o wartości 2, 3 lub 5 dolarów (przy zakupach za co najmniej – odpowiednio – 99 dolarów, 169 dolarów i 299 dolarów).

Przy okazji warto jednak przypomnieć, że smartfony Meizu (z oficjalnej dystrybucji z 24-miesięczną gwarancją) są dostępne w Polsce, ale kupując w Chinach można zapłacić za nie trochę mniej (nawet doliczając ewentualnie naliczony na granicy podatek VAT 23%), aczkolwiek wtedy gwarancja jest tylko jednoroczna.

Źródło: Android Authority