Meizu otworzyło swój oficjalny sklep na AliExpress 20
fot. Pexels

Meizu otworzyło swój oficjalny sklep na AliExpress

Wiele firm prowadzi swoje oficjalne sklepy na AliExpress. Jedni nie zwracają na to uwagi, kupując daną rzecz po prostu u najtańszego sprzedawcy, inni z kolei je preferują, ponieważ daje to większą pewność, że przedmiot będzie zgodny z opisem i cała transakcja przebiegnie bez żadnych komplikacji. Niektórych więc bez wątpienia ucieszy fakt, że Meizu otworzyło właśnie swój oficjalny sklep na jednej z najpopularniejszych platform do zamawiania rzeczy z Chin.

Aktualnie w ofercie sklepu dostępnych jest dziesięć smartfonów:

W każdym przypadku smartfon jest w wersji global i ma wgrany język polski oraz dostęp do usług Google – nie trzeba się więc martwić, że przyjdzie wariant chiński, któremu trzeba poświęcić sporo czasu, aby dało się go swobodnie używać, zgodnie z dotychczasowymi przyzwyczajeniami. Do tego w pudełku znajdzie się odpowiednia ładowarka (w naszym przypadku europejska), podczas gdy u innych sprzedawców różnie z tym bywa.

Oczywiście – jak to najczęściej bywa – także i w oficjalnym sklepie Meizu znajdziemy liczne promocje oraz kupony rabatowe. Teraz dostępne są trzy bony zniżkowe: o wartości 2, 3 lub 5 dolarów (przy zakupach za co najmniej – odpowiednio – 99 dolarów, 169 dolarów i 299 dolarów).

Przy okazji warto jednak przypomnieć, że smartfony Meizu (z oficjalnej dystrybucji z 24-miesięczną gwarancją) są dostępne w Polsce, ale kupując w Chinach można zapłacić za nie trochę mniej (nawet doliczając ewentualnie naliczony na granicy podatek VAT 23%), aczkolwiek wtedy gwarancja jest tylko jednoroczna.

Źródło: Android Authority