Meizu MX4 Pro już 19 listopada? Na to wygląda 17

Meizu MX4 Pro już 19 listopada? Na to wygląda

O Meiuz Mx4 Pro pisaliśmy w pierwszym tygodniu października. Już wtedy specyfikacja wzbudzała sporo pozytywnych emocji, bowiem w cenie niższej niż 1500 zł, klient otrzymuje specyfikację z najwyższej półki. Pierwsze przecieki nie potwierdziły się i pod koniec października MX4 Pro nie został zaprezentowany. Być może ukaże się w najbliższych dniach.

Meizu rozesłało zaproszenia na konferencję, która datowana jest na 19 listopada. Spodziewamy się, że tego dnia firma zaprezentuje mocniejszą wersję swojego flagowca. Ma on posiadać 5,5-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości Quad HD. Głównym układem urządzenia będzie ośmiordzeniowy Samsung Exynos. Mówi się o modelu 5430, a to ten sam procesor, który jest w Samsungu Galaxy Alpha. Soc do dyspozycji ma mieć 3 GB pamięci RAM.

Warto odnotować czytnik linii papilarnych w przycisku głównym, czy aparat o przekątnej 20,7 Mpix. Mam nadzieję, że ten pierwszy będzie działać tak, jak w produktach z nadgryzionym jabłkiem, a nie podobnie do czytnika w Galaxy S5.

Już za pięć dni dowiemy się, czy plotki się potwierdzą, ale mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Produkty Meizu są okraszone Androidem, który skrywa się pod nakładką Flyme 4.0. To dzięki niej, wysokiej jakości podzespołom i niskiej cenie MX4 jest nader ciekawym urządzeniem. Gdyby tylko wsparcie techniczne było na miarę wsparcia większych firm…