Meizu m3e bije rekordy popularności w przedsprzedaży | Tabletowo.pl

Meizu m3e bije rekordy popularności w przedsprzedaży

Dołącz do dyskusji 0

Ponad 3 mln osób zarejestrowało się na stronach Meizu, wyrażając chęć kupna nowego smartfonu Meizu m3e. W dodatku, tylko w ciągu pierwszych 24 godzin! Czy nowy telefon chińskiego producenta ma szansę stać się sprzedażowym hitem?

Rzecz jasna, rejestracja w pre-orderach nie oznacza jeszcze, że osoby te fizycznie kupiły Meizu m3e. Świadczy jedynie tyle, że ponad 3 mln osób zainteresowanych jest kupnem najnowszego telefonu Meizu. Popularność Meizu m3e w przedsprzedaży może być tak duża ze względu na stosunkowo przystępną cenę urządzenia w połączeniu z ciekawym wykonaniem i solidnymi podzespołami.

Ogólna liczba zainteresowanych kupnem Meizu m3e z pewnością jeszcze wzrośnie – rejestrować można się do 13 sierpnia, zaś dzień później oficjalnie ruszy sprzedaż smartfonu. Ceny Meizu m3e zaczynają się od 196 dolarów (1299 chińskich juanów). Telefon będzie można kupić w pięciu wersjach kolorystycznych. Na temat specyfikacji sprzętowej urządzenia możecie przeczytać w osobnym naszym tekście na ten temat.

Jak słusznie zauważają komentatorzy, portfolio Meizu w ostatni czasie szybko „puchnie”, a chiński producent co rusz wprowadza na rynek nowe smartfony. Takie rozdrabnianie się może w krótkim czasie przyciągnąć większą liczbę klientów, jednak z drugiej strony może sprawić, że Meizu trudniej będzie skupić się na flagowcach. Być może jednak chiński producent zaczyna brać wzór z Samsunga, w którego portoflio znajduje się ogromna liczba smartfonów.

Źródło: Xiaomi Today

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona