Meizu M2 Note w polskiej dystrybucji za 799 złotych

Z dostępnością smartfonów chińskich firm w Polsce bywa różnie. Niektóre produkty spokojnie można nabyć w oficjalnej dystrybucji, inne trzeba sprowadzać na własną rękę, co często wiąże się z brakiem gwarancji lub gwarancją chińską, którą w wielu przypadkach po prostu trudno wyegzekwować. Tym bardziej cieszy fakt, że sprzęt takich firm, jak choćby Meizu, staje się szerzej dostępny. W Polsce zadebiutował Meizu M2 Note.

Można go kupić w oficjalnej polskiej dystrybucji w sieci sklepów RTV Euro AGD za 799 złotych. Co ważne, na stronie oferty widnieje adnotacja, że sprzęt znajduje się w magazynie, a nie – jak w przypadku niektórych modeli – że czas oczekiwania na produkt to tydzień lub więcej (w zależności od modelu).

W tej cenie otrzymamy smartfon z bardzo ciekawymi parametrami technicznymi. Zacznijmy może od tego, że jego 5,5-calowy wyświetlacz ma rozdzielczość wciąż rzadko spotykaną w tej półce cenowej – 1920 x 1080 pikseli. Za jego działanie odpowiada też wcale nie najgorszy duet – ośmiordzeniowy procesor Mediatek MT6753 o częstotliwości taktowania 1,3GHz z 2GB pamięci operacyjnej RAM. Systemem operacyjnym jest tu Android z nakładką Flyme 4.

Zdjęcia zrobimy za pomocą aparatu 13 Mpix, natomiast selfie – 5 Mpix. Na pokładzie urządzenia nie zabrakło 16GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przez slot kart microSD lub korzystania z dual SIM (slot hybrydowy), LTE, Bluetooth 4.1, WiFi oraz GPS. Jest też, standardowo, port microUSB
i 3.5 mm jack audio. Całość, wraz z akumulatorem o pojemności 3100 mAh, zamknięta została w obudowie o wymiarach 150,9 x 75,2 x 8,7 mm i waży 149 g.

Jak się zapatrujecie na Meizu M2 Note za 799 złotych?

źródło: Euro; dzięki Sylwester!