Megapop zapowiada Trolls vs Vikings na iOS i Android | Tabletowo.pl

Megapop zapowiada Trolls vs Vikings na iOS i Android

Dołącz do dyskusji 0
trolls-vs-vikings[1]

Dawno dawno temu, w pewnej odległej, uroczej krainie, żyły sobie nie wadząc nikomu zjednoczone plemiona trolli, ogrów i goblinów (a także całej plejady innych baśniowych stworzeń). Niestety, ich sielankowy, pokojowy żywot został nagle brutalnie zakłócony pojawieniem się wikingów – ludzkich najeźdźców lubujących się w niszczeniu wszystkiego co znajdzie się na ich drodze.

Tak w telegraficznym skrócie prezentuje się tło fabularne nadchodzącej wielkimi krokami gry Trolls vs Vikings, która nawet nie podejmuje próby ukrycia faktu, że jest czymś więcej niż klonem popularnej serii Plants vs Zombies. Znajdziemy tu więc te same mechanizmy rozgrywki, podobną rysunkową oprawę graficzną oraz spore pokłady niewybrednego humoru. Od siebie studio Megapop dorzuca jedynie wspomnianą wcześniej otoczkę fabularną oraz pojedynki z nordyckimi bóstwami, pełniącymi tutaj rolę bossów. Na szczęście wszystko wskazuje na to, iż grze Trolls vs Vikings uda się również podkraść swojemu pierwowzorowi niewyczerpane pokłady grywalności, które sprawiły, że wielu z nas potrafiło wsiąknąć na długie godziny w świat roślin i żywych trupów. Jeśli więc znudziło się wam już zbieranie słoneczek, ale nie chcecie rezygnować ze znajomej mechaniki gry, Trolls vs Vikings może okazać się ciekawą alternatywą.

Gra Trolls vs Vikings zadebiutuje w App Store już 26 lutego. Na wersję dla systemu Android będziemy musieli niestety poczekać nieco dłużej.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona