Samsung Galaxy Fold (fot. Katarzyna Pura, Tabletowo.pl)

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G w takiej cenie, że szczęka opada! Mega promocje na sporo smartfonów

Artykuł sponsorowany

W sklepie RTV Euro AGD wystartowały właśnie Mistrzostwa Rabatowe i warto wziąć w nich udział. Spokojnie – nie musicie mieć kondycji jak mistrzowie świata sportu. Możecie wygodnie rozsiąść się w fotelu i przejrzeć niezwykle ciekawą ofertę sklepu. Wiele z nich zasługuje na szczególną uwagę! Gotowi do startu?

Mistrzostwa Rabatowe w RTV Euro AGD – o co chodzi?

Promocja „Mistrzostwa rabatowe nawet do – 80%” trwa od 12 do 16 marca 2021 roku lub do wyczerpania zapasów. W wielu przypadkach należy się spodziewać, że to drugie nastąpi szybciej, ponieważ przygotowane przez sklep RTV Euro AGD oferty są szalenie atrakcyjne i zdecydowanie warte Waszej uwagi!

Jak skorzystać z promocji? W przypadku zakupów w sklepie internetowym RTV Euro AGD, wystarczy dodać wybrany produkt, objęty promocją i dokończyć składanie zamówienia. Nie jest wymagany żaden dodatkowy kod rabatowy, więc nie ma obaw, że coś Wam umknie i przez to zapłacicie więcej niż jest pokazane na stronie.

Ponadto sklep umożliwia też złożenie zamówienia w sklepie stacjonarnym lub przez infolinię pod numerem 855 855 855 – w każdym kanale sprzedaży obowiązują te same zasady, więc możecie wybrać najdogodniejszy dla siebie sposób. Fajnie, co nie?

Mistrzostwa Rabatowe w RTV Euro AGD – najciekawsze promocje

Na stronie głównej promocji pokazane są przykładowe promocje z każdego działu, a po kliknięciu odpowiedniego przycisku na końcu każdej sekcji zostaniecie przeniesieni do listy wszystkich ofert. A trochę ich jest, zapewniam!

Na przykład w korzystnej cenie dostępny jest iPhone 11 64 GB w kolorze czarnym – za 2849 złotych. Według porównywarek cenowych, to aktualnie najlepsza oferta na ten smartfon. Ponadto, w dobrych cenach możecie kupić też laptop MacBook Pro z procesorem Apple M1 (8 GB/256 GB i 8 GB/512 GB).

Na szczególną uwagę zasługują jednak promocje na składane smartfony Samsunga. Galaxy Z Fold 2 dostępny jest za 6999 złotych, natomiast Galaxy Z Flip 5G za 4999 złotych. Za dużo? To co powiecie na to, że po zakupie tych smartfonów można od producenta odzyskać w gotówce – odpowiednio – 1000 złotych i 500 złotych? Prawda, że w tej sytuacji oferta ta robi się wyjątkowo kusząca? Na dedykowanej stronie możecie sprawdzić, co trzeba zrobić, żeby dostać zwrot pieniędzy.

Rozumiemy jednak, że nie każdy musi dysponować aż takim budżetem. Dla klientów, którzy woleliby jednak coś tańszego, sklep RTV Euro AGD ma na przykład Motorolę Moto G 5G Plus za 1249 złotych, Xiaomi Redmi Note 9 4 GB/128 GB za 699 złotych, Motorolę Moto G8 za 499 złotych lub jeszcze tańszą Motorolę Moto E6s za 349 złotych.

Sprawdź wszystkie oferty w ramach promocji Mistrzostwa Rabatowe w sklepie RTV Euro AGD

Wpis powstał przy współpracy z RTV Euro AGD