Medion prezentuje trzy nowe tablety z czterordzeniowymi jednostkami

Medion prezentuje trzy nowe tablety z czterordzeniowymi jednostkami

Dołącz do dyskusji 0

Niemiecka firma Medion zaprezentowała właśnie trzy nowe urządzenia mobilne. Dwa pracujące pod kontrolą Windowsa 8.1, a jedno pod Androidem.

Wśród urządzeń pracujących pod kontrolą Windowsa znajdziemy model Akoya E1233T, który wyposażony został w ponad 10-calowy wyświetlacz pracujący z rozdzielczością 1920 x 1200 pikseli, czterordzeniowy układ Intel Bay Trail Z3735F 1,8 GHz, dwa gigabajty pamięci operacyjnej, 64GB pamięci na pliki oraz aparat z matrycą 5-megapikseli. Sprzęt sprzedawany będzie za trzysta euro.

Kolejny urządzeniem pracującym na Windowsie w wersji 8.1 jest hybryda Akoya P2213T. Urządzenie wyposażone jest w czterordzeniowy procesor Intel Pentium N3540, osiem gigabajtów pamięci operacyjnej, dwa dyski – jeden SSD o pojemności 128GB, a drugi HDD 1TB zainstalowany w doku z klawiaturą i gładzikiem. Ponadto znajdziemy tutaj 11,6-calowy ekran IPS pracujący w rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, wyjście HDMI, microSD oraz WiFi i Bluetooth w wersji 4.0. Hybryda sprzedawana będzie za 400 euro.

Wisienką na torcie jest 7-calowe urządzenie dedykowane dla najmłodszych. Medion S7321 Lifetab JuniorTab pracujący pod kontrolą Androida na pokładzie posiada czterordzeniowy układ Cortex-A9, jeden gigabajt pamięci operacyjnej, 8GB pamięci na pliki z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD oraz moduł WiFi i Bluetooh. Tablet sprzedawany będzie za 120 euro.

Tabletowo.pl Medion prezentuje trzy nowe tablety z czterordzeniowymi jednostkami Android Hybrydy Medion Tablety Windows   Mówi się, że urządzenia trafią do sprzedaży na początku przyszłego roku. Nie wiadomo, czy producent zdecyduje się wprowadzić je oficjalnie na inne rynki, niż niemiecki. Czas pokaże.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona