Medion LifeTab P9514 na dniach w sprzedaży w Europie. W niezłej cenie - Tabletowo.pl

Medion LifeTab P9514 na dniach w sprzedaży w Europie. W niezłej cenie

Tabletowo.pl Medion LifeTab P9514 na dniach w sprzedaży w Europie. W niezłej cenie Nowości

Firma Medion kojarzy mi się przede wszystkim z romantycznym teaserem wideo, będącym zapowiedzią tabletu firmy – LifeTab P9514 oraz z bardzo miłą przedstawicielką producenta, która podczas targów IFA 2011 chciała nam umożliwić zapoznanie się z owym tabletem, aczkolwiek ostatecznie nie znalazła dla nas czasu. Urządzenie w Berlinie nie było dostępne normalnie na stoisku, jak w przypadku pozostałych modeli innych producentów, ale z tego, co zdążyliśmy się wtedy dowiedzieć, na targi został przywieziony model przedpremierowy, który wymagał dopracowania – redaktorzy, którzy mieli możliwość zapoznania się z nim nie mogli robić mu zdjęć ani nagrywać wideo. Targi przeszły do historii, a Medion wreszcie wprowadza do sprzedaży swój tablet. Medion LifeTab P9514 na dniach pojawi się w krajach europejskich.

Wiemy już, że tablet Medion trafi do sprzedaży w Austrii, Holandii i Niemczech w okolicy 8-10 grudnia. Cena LifeTab P9514 będzie wynosiła 399 euro – jak na model w wersji 32GB i z 3G, to bardzo dobra cena (dla porównania, Acer Iconia Tab A501 w podobnej konfiguracji – 3G i 32GB – kosztuje ok. 600 euro). Co ciekawe, producent udziela na swój sprzęt aż trzy lata gwarancji.

Urządzenie pracujące w oparciu o Androida 3.2 Honeycomb, posiada 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniową Tegrę 2, 1GB RAM, WiFi, aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, Bluetooth, GPS, 32GB pamięci, slot kart microSD, 3G oraz microUSB.

Poniżej krótkie wideo prezentujące tablet Medion LifeTab P9514:

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona